Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Létezik olyan, hogy az anyósje...

Létezik olyan, hogy az anyósjelölt irigy legyen a fia barátnőjére?

Figyelt kérdés
Adott egy fiatal 22 éves nő,aki elég szép,az alakja is ott van a szeren, jól öltözik (nem kihívó,mégis van stílusa,ízlése),szóval a férfiak igencsak megfordulnak utána.Anyósjelölt 58 éves,ápolt,ad magára,szóval semmi baj vele.A tekintetén mégis tükröződik valami negatív,ahogy végigméri a menny-jelöltet...sokszor titkon végigméreget,de sikerül is elkapni a tekiknetét,olyankor zavartan elfordul.A fia 31 éves...talán csak azért méreget,hogy jól megnézze,ki mellett horgonyozik le a fia? Vagy kicsit talán irigy az ara-jelöltre? Érezni rajta,hogy nem igazán próbál ismerkedni,beszélgetni, Inkább csak szimpla udvariasságból feltesz néhány átlagos kérdést. Szóval szerintem nem kedvel,de ezt már az első pillantásából le lehetett szűrni. Tudniillik elég jómódú a család,és lehetséges,hogy anyós jelöltnek nagyok az elvárásai...

2013. júl. 8. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Bármilyen hihetetlen is, fix, hogy nem irigy rád.

Akkor is megnézne magának, ha te lennél Quasimodo női kiadásban.

2013. júl. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Nok kozott gyakori az ilyen fajta rivalizalas. Nem szamit az anyos-meny kapcsolat.
2013. júl. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
a tipikus fiús anyák mind szerelmesek a fiúkba és irigyek minden nőre.
2013. júl. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerelmes a fiába, mégis te szexelsz vele, naná, hogy utál.
2013. júl. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

"Adott egy fiatal 22 éves nő,aki elég szép,az alakja is ott van a szeren, jól öltözik (nem kihívó,mégis van stílusa,ízlése),szóval a férfiak igencsak megfordulnak utána."


Ebben miért vagy Te olyan biztos? Lehet, hogy anyósjelölt is megéri a pénzét, de talán a Te túlzott önbizalmad is válthat ki egyfajta ellenszenvet. Esetleg, - még ha a külsőd tökéletes is, mely az évek során változni fog -, mi mást tudsz felmutatni? Pl.: "me(N)NY-jelölt? Hm?

2013. júl. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Jaj azért, aki nem tiszta hülye, az tisztában van vele, hogy hogy is néz ki.


Egyébként nem kell neki irigynek lenni, lehet szimplán csak nem tetszik neki valami. Egész más szemmel néz. Az enyém pl. fennhangon közölte, hogy ő alig várta, hogy megőszüljön minek festetni a hajamat? Hát mondom még a 65 éves nagyanyám is befesteti egy természetes színre, nem hogy én...

2013. júl. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

Nem ismered még eléggé ehhez szerintem. Fiús anyukák hajlamosak utálni a menyt, akár irigyek rá, akár nem.

Ha jobban megismeritek egymást, és már ott tart, hogy "Jaj, nem hiszem el, hogy egyszer én is ilyen karcsú/fiatal/szép voltam!" - akkor tudhatod, hogy irigy. Az én anyósom mondogatta ezt egy időben, de ahogy öregszünk, azt hiszem, megbékél magával.

2013. júl. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!