Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyembe?...

Ti mit tennétek a helyembe? (anyósjelölt probléma)

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve lakunk párom anyjáéknál(anyósjelölt) és eleinte szép és jó volt minden mostanába viszont már elviselhetetlen az anyja.Azért nem lakunk külön mert egyszerűen nem futja rá és mert párom aki 25 éves még mindig nagyon anyás(mondhatni még gyerek)és neki nem is áll szándékába elmenni az anyja mellől.Teszem hozzá én 22 éves vagyok lassan 4 éve vagyunk együtt a párommal.Engem meg már baromira idegesít legszivesebben hazaköltöznék de nem adom meg az anyjának azt az örömöt mert én nagyon szeretem a fiát.Az anyja nem beszél velem mert tudom viccesen hangzik de tegnap nem ettem vacsorát amit ő csinált mert nem voltam éhes és ő kivonult az udvarra sírni meg ilyenek.Mindennek elhord a hátam mögött csak azért hogy a párom megutáljon.Hogy lehet ilyen valaki?Meg múltkor is bevitette magát a mentővel merthogy mennyire s zédül és kiderült hogy semmi baja.A másik egyszerűen nem tudunk spórolni mert természetesen segítünk nekik amiben csak lehet a pénz terén de hónap végére elfogy a pénze és akkor mindig 10000-eseket adunk neki el is költi max 3 nap alatt.Meg ami még baromira dühít az hogy a páromnak van egy bátyja akinek már van 1 gyereke ők az istenek (holott teszem hozzá hogy meglopták az anyósjelölteméket nem is kis összegű pénzzel és még is ők a jók,rám meg mindenért haragszik meg nem is beszél velem...)állandóan ki van nyalva a seggük amikor itt vannak(mert nem itt laknak szerencsére) és igen én is szeretnék majd 2-3 év múlva gyereket de megfogadtam hogy csak akkor szülök ha már nem lakunk az anyjáékkal.Ha most ilyen akkor milyen lenne ha már gyerek is lenne?
2012. aug. 28. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Én azt nem értem hogy van pofája valakinek olyan házában lakni, aki rühelli őt...
2012. aug. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Miért nem beszéled meg vele a helyzetet? Nem szép,ahogy viselkedik,az tény,de attól,hogy itt megkérdezed,a helyzet nem fog változni. Ha a párod akkora anyámasszony katonája,akkor neked kell a helyzeted kézbe venni,és beszélni az anyósjelölteddel.
2012. aug. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
ha hó végén tudtok anyósnak pénzt adni akkor csak van valamennyitek,nem? probáljatok félretenni és minél előbb elköltözni
2012. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Anyósjelölted viselkedése a változó korban lévő nők viselkedésére hasonlít leginkább. Légy türelmes, vagy szedjétek össze magatokat, és költözzetek el egy garzonba. Ha arra van pénzetek hogy több tízezret adjatok anyóséknak hónap végén ahogy írod, akkor albérletre is futná. Azonban amíg ott laktok, és az ő főztje van előttetek nap mint nap, addig nyelj, mert Ő az aki otthon van, és ha tetszik a viselkedése ha nem, neked kell meghúznod magad.
2012. aug. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi a fenének kellett összeköltözni ha nem telik albérletre. Húszas éveid elején semmiről nem maradtok le , ha nem laktok együtt.

Vagy akkor költözzetek haza hozzátok.

2012. aug. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Jaj, te lány, te is tudod, mit tudunk erre válaszolni. Vagy rá tudod beszélni a fiút a költözésre, vagy mész magadtól, vagy megszokod ezt az állapotot. Nem irigyellek. Talán hasznos volna hazamenned pár hétre, kiderülne, hogy érez a srác. Az viszont tény, hogy nem a legrosszabb anyóst fogtad ki, csak már öreg és félti a fiát. Kölcsönösen utáljátok egymást, előbb-utóbb muszáj lesz költözni.
2012. aug. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mentek külön mert a párod nem akar.

Két lehetőséged van:vagy beletörödsz abba hogy ez van,vagy elköltözöl.

Ne mondogasd magadnak hogy azért nem költözöl mert nincs rá pénz,ezzel csak magadat csapod be.

2012. aug. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A vessző fontos életeket menthet.

A vessző fontos, életeket menthet. Érted, nem..?

2012. aug. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ahogy a hetes írta azért nem mentek külön mert a párod nem akar. És ott valóban az anyósod van otthon, úgyhogy akárhogy is viselkedik te köszönettel tartozol, hogy ott lehetsz. Ha nem tetszik hazamész. És egy rossz hírem is van, amit meg is tapasztaltam, de ha itt rendszeresen olvasgatsz akkor megbizonyosodhatsz róla: ha külön költöztök sem lesz semmi jobb. Csak pár példa amire számíthatsz. Mindig kell majd neki pénz és a fia mindig adni fog neki. Ha gyereketek is lesz, ez borzasztó idegesítő. Hétvégente főzni fog, vendégségbe kell járjatok ha akarsz ha nem. Rosszabb esetben ő visz hozzátok kaját kicsi fiának. Mindig kell majd neki segítség a háztartásában, és mindig akkor fog szólni amikor programotok lenne. Mindig rosszul lesz és épp haldoklani fog, hogy kisfia ugorjon megnézni. A gyerekedet mindog rosszul fogod nevelni. Ez egy típus, jól belenyúltál. Ma még azt mondod, hogy nagyon szereted a fiát és kitartasz. Kivánom neked, hogy légy erős.
2012. aug. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez van. Én 5 évig anyósjelölttel laktam, alig bírtam. Szerencsére már különköltöztünk a párommal. De még így is a nyakunkra jár, másoltatott kulcsot (tudtunk nélkül!), és mikor senki nincs itthon, bejön, átrendezgeti a bútorokat (mert neki úgy nem tetszett), levágja a függönyt (mert szerinte úgy szép, ha csak az ablak aljáig ér, nem a földig), mos (félig üres a gép), meg ilyenek. A párom már rászólt néha, de nem érti meg, hogy ehhez a házhoz neki semmi köze! Saját pénzünkből vettük. Még amikor nála laktunk, akkor is mindig mi fizettük a fele rezsit, szóval nem a nyakán éltünk. Meg persze itt is ugyanaz: sógoromék a minden, mi meg a selejt. Pedig ők olyan nemtörődöm emberek: lusták, nem dolgoznak, mindig azt várják, hogy más segítsen rajtuk. De már sokkal jobb a helyzet, mint mikor még együtt laktunk vele. Soha nem mennék oda vissza. Szerintem várd ki, amint lehetőségetek lesz elköltözni, aztán gyerünk! Addig próbáld elviselni. Változni úgyse fog.
2012. aug. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!