Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van sapka, nincs sapka,...

Van sapka, nincs sapka, sehogy nem oké? Mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Nem szeretném szidni az anyósomat, nem szoktam, igazából nem is szolgált rá. Most azonban nem nagyon tudom mit kéne tenni a kialakult helyzettel. A párommal 150 km-re élünk szüleinktől, akik egy városban laknak. Én dolgozom és mesterizek, a párom egyetemista. Én nyáron is dolgozom, a párom pedig most szabad, tulajdonképpen épp munkát keres. A szülei, főleg az édesanyja elvárja, hogy haza menjen a szünetben, amivel nincs is bajom, ha ő tud, legalább menjen 1-2-3 hétre is akár. DE! Van egy 4 hónapos labradorunk, amit nem tudunk itthon hagyni napi 10 órára, hiszen én ennyit dolgozom. Így a párom haza kéne vigye magával, ez azonban anyósomnak nem tetszik. HA nem viheti a kutyát, a párom nem tud hazamenni hosszabb időre, hiszen nem lehet itthon hagyni még ilyen sokáig...Mikor mondta ezt ismét megy a felháborodás, hogy miért nem marad többet otthon? És akkor megint elmagyaráztuk, és megint nem világos...:-S Akkor?

Nem akarok veszekedést, de más megoldást nem látok...


2013. júl. 9. 20:27
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
28%
Egy 4 hónapos labradort miért nem lehet 10 órára otthon hagyni?
2013. júl. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
49%
Elsővel ne foglalkozz.:) Nem tudom mit nem lehet abban megérteni,hogy kicsi kutyátok van,ennyire nem lehet nehéz Párod Anyukájának a felfogása. Hagyd,majd a Párod lerendezi,nehogy tényleg összeveszés legyen köztetek....
2013. júl. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
20%
miért nem lehet egy kutyát magárahagyni 10 órára? Kérd meg a szomszédot akkor,hogy nézzen rá a munkaidőd felénél.
2013. júl. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
49%

1es!


Mondjuk azért, mert még kicsi ahhoz, hogy ilyen sokáig egyedül legyen. Ha nem értesz a kutyákhoz, inkább ne szólj bele!


Kérdező! Nem nagyon tudtok mit tenni. Én úgy vagyok ezzel, hogyha valahova nem jöhet a kutyám, akkor nem megyek.

2013. júl. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
40%

Gondolom nem érti hogy egy kutya miért fontosabb mint Ő.

Mondjuk én megértem hogy rosszul esik anyósodnak.

2013. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
21%

Most nem akarok kötekedni, de te nem nagyon szeretned hogy menjen egy parod, a kutya tenyleg csak kifogas...:)

Mi mindketten dolgoztunk es a 2 honapos dalmatank mai napig tulelte(pedig mar lassan 1 eves), hogy 10 orat egyedül van.

Az elejen persze elöfordultok pisi-balesetek :D dehat ilyen egy kutya :)

2013. júl. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Egy 4 hónapos még igencsak kölyök kutyát nem lehet ennyit magára hagyni, rágás, kisdolog (legalább 3 óránként ki kell vinni), nagydolog, etetés (napi 3x) stb.

Olyan szomszédunk nem nagyon van akit beengednék a házamba kulccsal, napi 2x-3x. Akit meg beengednék szintén nem ér rá...

2013. júl. 9. 20:50
 8/34 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Nem tudom, hogy hagytok egyedül egy kéthónapos dalmatát egyedül, a labradorunkat nem lehet. Szétrágná a borításokat, bepisilne (pedig szobatiszta már, ha kivisszük) és kaját is kell kapnia az idő alatt.

A páromat meg én bíztattam, hogy menjen haza, szóval nem kell semmi gonoszat feltételezni. Amikor haza jövök, esek be az ágyba, reggel kelek, megyek melózni, egyáltalán nem gond, hogy nincs itthon, hétvégén is dolgozom ebben a hónapban, szóval tényleg nem oszt-szoroz.

Csak nem értem miért nem mehet vele a kutyánk, nincs vele gond se napközben se éjszaka, csak éppen ki kell vinni 3-4 óránként és etetni kell időben.

2013. júl. 9. 20:54
 9/34 anonim ***** válasza:
62%

6os!


Persze, túlélni túléli, de nem mindegy hogy neveled azt a kutyát, az elején mennyit vagy vele, stb. Látom hozzáértők vannak itt kutya témában....


1es! Nekem is fontosabb a kutyám, mint bármilyen emberi lény.

2013. júl. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
*hagytatok
2013. júl. 9. 20:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!