Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 körüli férfiak! Mit csináln...

40 körüli férfiak! Mit csinálnatok másképp mai fejjel fiatalon?

Figyelt kérdés
Mit csináljátok másképpen mai fejjel fiatalon 24-26 évesen? Van amit megbantatok stb... ?
2013. jún. 27. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
nem dobnám ki azt a lottószelvényt, amivel most megváltozott volna az életem, és nem ebben az országban élnék már!
2013. jún. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Amado atya ***** válasza:
100%
Nem 8, hanem 1 év után hajtottam volna el a legelső barátnőmet, mint bábaasszony a magzatvizet.
2013. jún. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Sose gyújtottam volna rá, midig oszinte lettem volna mndenkihez, hallgattam volna az anyámra, de legfoképpen jobban odafigyeltem volna az iskolában. Ja, és a versenyszeru sportolást se hagytam volna abba.
2013. jún. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

azt a biciklis bélyeget nem nyalogatnám meg, hanem felragasztanám a levélre:)

azóta megelevenedett már alice csodás világa!

2013. jún. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem vettem volna be úgy azt a kanyart 80-al hogy átsodródjak a másik oldalra.

Szerencsém volt senki se jött ép szemben ettől függetlenül úgy érzem egy idióta voltam 18 évesen.

Nem rajtam múlt hogy élek és mások is élnek...

42F

2013. okt. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!