Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Azt hiszem most fejeztem be a...

Azt hiszem most fejeztem be a párom anyjával. Ugye, jogos? Mert bunkó nem akarok lenni.

Figyelt kérdés
páromnak motorbalesete volt 3hete. most rehabilitáción van. én minden nap ott voltam vele..etettem, fürdettem, mindent megcsináltam neki, olyanokat is amik a nővérek feladati lettek volna. no mindegy. ez alatt a 3hét alatt az Anyukája 2szer látogatta csak meg. telefonon sokszor hívta de csak olyanokkal, hogy más 2év alatt nem épül fel meg hogy valami jósok küldik neki az energiát.-.-" páromnak magas a koleszterinje kisgyerek kora óta. rengeteget bagózott egészen a balese elöttig. le kell tennie a cigit. sajnos nem voltam elég erős és nem tudtam összesen 4 alkalommal nem-et mondani a páromnak és adtam neki cigit. 3hét alatt 4 szál cigit szívott el. ezt bevalotta tegnap az anyjának, mert itt voltak nála látogatóban a nővérével. nem tett megjegyzést a dologra sőt nagyon kedves volt velem. elvitt fagyizni, sétálni és mesélt mindenről.. majd ma reggel hív.. üvöltözik a telefonba hogy én egy utolsó szar szemétláda vagyok hogy a fiának hordom a cigit. én nem szeretem a fiát pont ezért mert tudom hogy magas a koleszterinje és bagóztatom. 9hetes terhes vagyok, körbeírta hogy vetessem el a babát mert skizofrén lesz ugyanis párom apja az volt. meg fel fogja hívni párom főnökét hogy két ilyen embernek ne segítsen semmiben, és szólni fog még a volt férjének hogy ő se segítsen két ilyen embernek. ja meg szeretné ha felhívnám ha elgondolkodtam azon amiket mondott és rám nyomta a telefont. egy olyan nő ítélkezett most felettem aki tudta hogy az akkor 6éves kisfiának magas a koleszterinje és nem tett ellene semmit, meg magára hagyta éveken keresztül egyedül.. egy ilyen ember aki nem hogy nem külömb nálam, hanem egy rossz ember. bocsánat nagyon ideges vagyok, biztos van amit kiírtam vagy lehet kicsit össze vissza írtam de pontosítok rajta ha kell. nem tudom feldolgozni amiket hozzám vágott.
2013. júl. 16. 16:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

szerintem simán megérdemelne egy fejberúgást...

undorító hogy a saját unokájának a halálát akarja,az a 4szál cigi meg jogosítja fel arra hogy így beszéljen veled

2013. júl. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Az első jól mondja.

Az erős dohányos meg nem fog tudni egyik napról a másikra leszokni, maximum ideig-óráig. Most ez így öröm az ürömben, hogy el lehet kezdeni a leszokást, de legalább a csökkentést.

Egyébként is, lehet, hogy én vagyok a tudatlan, de mi köze a ciginek a koleszterinhez?

2013. júl. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy pofán vágást megérdemelne az anyós jelölt...


Az unokát még csak képen sem látná, az biztos...

2013. júl. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Öööö, szerintem nem a párod apja volt skizofrén, hanem ő...

Nem normális, hagyd a fenébe.

A négy szál cigi tényleg nem volt jó ötlet, de ez más kérdés, attól még anyóspajtás nem lesz komplettebb.

2013. júl. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel, ahogy kérte, és mondd meg neki, hogy egy ilyen szemét alak, mint amilyen ő, soha nem fogja látni az unokáját.
2013. júl. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem kvittek vagytok. Ő nem tett semmit korábban (megjegyzem a fia elvileg felnőtt ember, tehát évek óta tehetett volna maga, illetve veled a magas koleszterin ellen), te meg cigit vittél a párodnak, akinek már csak a terhességed miatt is illene letenni a cigit, ha már önmagáért nem képes.

Én elhiszem, hogy nehéz letenni a cigit, de sajnos ettől még igaza van az anyósnak.

A gyerekhez viszont sok köze nincs, ha jól értem, ő is szült egy skizofrén embernek, úgy lett a párod.

2013. júl. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! megbántani nem akarom az anyját, leginkább semmit sem akarok vele már. belátom, igaza van a dohányzás részében. de ahogy beszélt, simán úgy jön le mintha én karton számra vinném be neki a cigit, és 3asával lógna a szájából. sértő volt és bántó. üvöltözött velem. bőgni tudnék. így még senki nem beszélt velem, és én sem beszélnék így senkivel.
2013. júl. 16. 16:48
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
érthető hogy nem akarod megbántani,csak újabb vita lenne belőle,de attól ha a kórház felé jársz még megérdeklődhetnéd hogy létezik-e már agy átültetés
2013. júl. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Amado atya ***** válasza:
100%
Ezek után nyugodtan lehetsz vele bunkó, sőt.
2013. júl. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Megszakítanám vele a kapcsolatot teljesen. Családi összejövetelekre nem járnék el, a telefont nem venném fel neki. Ha zaklat, számot cserélnék. Ha eljönne, nem nyitnék ajtót. Ha a kórház folyosón összetalálkoztok - bár ahogy írtad nem sokat jár arra - egy köszönéssel elmennék mellette. Az unokáját nem látná, talán még képen se, de azt lehet, hogy küldenék neki e-mailben, de elmenni nem mennék vele hozzá, mint írtam, a házba nem jöhetne be. A férjem mehetne hozzá bármikor, az ő kapcsolatukat nem korlátoznám, de én teljes mértékben kizárnám az életemből ezek után. Undorítóan viselkedik.
2013. júl. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!