Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mekkora baj, ha nem akarok...

Mekkora baj, ha nem akarok részt venni a családi rendezvényeken?

Figyelt kérdés

A párom családjának a másik fele nagyon sznob. Egy családi összejövetelre Gucci, Armani meg hasonló árfekvésű ruhákban jelennek meg, milliós kiegészítőkkel.

Na ehhez képest én turiból öltözködöm, egy felsőre nem költök 1000 ft-nál többet, nem is tehetném meg...

Augusztusban lesz egy esküvő, már így is kb utálnak engem, amiért nem mentem el eddig az összejövetelekre.


Mit tegyek? Olcsó ruhába nem mehetek, a párom testvérének a barátnőjét mindenki előtt leszólták és megalázták, amiért 15.000 ft-os ruhába ment.



(A párom nem tudna nekem fizetni ruhát, ők egyáltalán nem gazdagok, csak a rokonság másik fele. Csak ők utálnak engem, a közeli családja nagyon kedvel)


2013. júl. 15. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj csak el a kis turis ruhádban!:) Honnan tudnák ők, hogy mennyiért vetted? Turiban is nagyon jó, márkás ruhákat lehet venni. Ne foglalkozz a sznobokkal!! Gondolom unatkoznak, ezért foglalkoznak másokkal.
2013. júl. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát az meg a másik, hogy nem fogok felvenni nőcis ruhát, én nem olyan vagyok. 90 kg vagyok, szoknyát hírből sem.. :)
2013. júl. 15. 22:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyat vegyél fel amiben jól érzed magad. Ne zárd ki magad mindenből néhány sznob miatt! Gondolj arra, hogy olyanok kívülről mint egy szép gyümölcs, de attól belülről még rohadnak.
2013. júl. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én nem mennék el...
2013. júl. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha beszólnak, szólj vissza valami csípőset... mondjuk azt, hogy "lehet hogy ez turis, de ha eltűnne innen az esküvőről, amit lopott-csalt pénzből vettek, hát mind meztelenek lennétek..."
2013. júl. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Menj el! Ne éreztesd velük hogy "irányíthatnak". Készülj fel, biztos megszólják, de te érezd magad jól a pároddal, és csak mosolyogj rájuk. Legalábbis én ezt tenném.
2013. júl. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Na meg hogyha nem mész /mivel a párod családjáról van szó/ a párodnak el kell menni. Az még rosszabb, ha egyedül megy. Ha meg azt mondja, hogy otthon marad veled, akkor meg gondolj a párodra, hogy fognak ezentúl ránézni a "család másik fele", hogy ennyivel nem tiszteli meg őket.
2013. júl. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!