Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért könyvelik el az anyósoka...

Miért könyvelik el az anyósokat sárkányként?

Figyelt kérdés
Még szinte meg sem ismerték egymást, megy a meny-anyós, vej - anyós háború.. egymás kiismerése után meg még jobban elmérgesedik a viszony.

2013. aug. 1. 07:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
78%

A legtöbb anyós-meny, vagy vő háború nem így kezdődik. Erre bizonyíték, hogy hányan, de hányan oda költöznek nagy naivan az anyósékhoz, mert hát az mindenkinek jó lesz, segítenek egymásnak, meg többet tudnak spórolni, amúgy is rendesek. Aztán jönnek csak a konfliktusok. Már írtam itt többször, hogy két különböző generáció, különböző életstílus, szokások kerülnek ilyenkor egymással szembe, sok a konfliktusforrás.

Egyébként nálunk csak az apóssal vannak konfliktusok, az anyóssal semmi.

2013. aug. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
78%

"ez olyan, mint a szőke nő..előítélet van, közben nem ismerjük,"

Ezek általában poén szinten mennek. Valójában szerintem nincs olyan normális, intelligens, felnőtt ember, aki tényleg elhinné, hogy csak attól, hogy valaki szőke hajú, már csak buta lehet. Egyik szőke barátnőm is poénkodik a saját szőkeségén, ha valamit félreért. Természetesen amúgy nem buta. A férjem is nevet egyik-másik anyósviccen, pedig szereti az anyósát.

2013. aug. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
71%

Csak azok konyvelik el az anyost sarkanykent , akiknek tenyleg egy sarkany jutott. Hidd el sokan vannak akiknek normalis anyosa van.

Es hogy akkor megis miert a "sarkany az anyosom" kerdesekkel van tele az oldal???? Egyszeru ! Azert mert akiknek normalis anyosa van,azok nem fognak ezugyben kerdest kiirni.

De nekem is volna egy kerdesem...tudom, hogy itt mindenki azt kerdez amit akar, de egyre tobben vannak, akiknek nem konkretan informaciora vagy segitsegre van szugsege, hanem akik statisztikat probalnak kesziteni az itteni kerdesekkel. Komolyan, szinte minden nap van legalabb egy ugyanilyen kerdes,keress ra es nem kell megegyszer ugyanazt megkerdezni,foleg nem ilyen ertelmetlen kerdeseket.

2013. aug. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!