Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem idegesítenek...

Csak engem idegesítenek ennyire az anyosókat szidó kérdések?

Figyelt kérdés
Annyira dühítő,hogy sokan olyan hangnemben beszélnek az anyosukról,mint a kutyákról. Miért nem lehet tisztelni azt az embert,aki a világra hozta és felnevelte a párunkat? Szerintem a konfliktusok bizonyos részében azok is hibásak ,aki az anyosukat szidják,mert megakarják változtatni az anya és fia/lánya közti kapcsolatot. Amugy, ahogy a kérdésfeltevés stílusából látom, a kérdésfeltevők sem lesznek különbek. :D
2011. márc. 4. 19:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Az elmúlt pár percben olvastam olyan kérdező művét, aki már ma sem különb.Sőt.
2011. márc. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Volt anyósjelöltem már azért utált ,mert nem támadott be kutyájuk első találkozáskor...gondolhatod mi volt később..
2011. márc. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
33%
Ezek a kérdezök TÖBBSÉGE igen primitiv ember, ezért nem érdemes velük föglalkozni.
2011. márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
En szeretem az anyosomat, de bizony vannak olyanok is, ahol az anyos tenyleg elviselhetetlen.
2011. márc. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
Engem egy volt anyós azért utált, mert nem ültem hátra a kocsiban, mikor ő beszállt, hogy ülhessen a fiacskája melle. Ne mondd, hogy ott nem ő volt a hibás. Persze, nem mindegyik ilyen, a mostanit imádom és ő is szeret engem.
2011. márc. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy vannak olyan anyosok,akik mindenbe beleszólnak, vagy tényleg elviselhetelenek,de én soha nem beszéltem róla/vele tiszteletlenül, és általában egy beszélgetéssel eltudtuk intézni az egészet.De amiket itt olvasok, abból azt veszem le, hogy sokan még ráis tesznek egy lapáttal,és olyanokon is fenakadnak,amire csak legyinteni kéne.
2011. márc. 4. 19:35
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Én szerettem volna szeretni. A fia is utálja. Még én mondtam neki, hogy anyukádat ne gyűlöld! Aztán rájöttem, miért...
2011. márc. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
40%
Nők többsége ilyen utálja az anyóst barátnőm is ilyen bár lehet az annya miatti rossz kapcsolat miatt nem birta elviselni ha kétnaponta beszéltem annyámal telefonon.
2011. márc. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%

Nekem volt olyan anyósom, akivel egyszerűen nem jutottunk dűlőre.

Az egész családban állandóan én voltam a téma, hogy milyen csúnya és buta vagyok, és a fia hová tette az eszét. Voltam büdös, mosdatlan is (nagyon elharapózott a végére a drága:D), és a fiának folyamatosan azt duruzsolta, hogy a fél falu hozzám jár ágyra.

Aztán eljutottam tűrőképességem végére, és bekapcsolt diktafonnal a zsebemben ballagtam el hozzá, kérdőre vonni.

Sunnyogott, aztán kinyögte, hogy ha kell erőszakkal szed le a fiáról, vagy megveret, vagy megbíz valakit, hogy nagyon csúnyán bánjon el velem. És javasolta, hogy lépjek le mihamarabb, különben megbánom.

Este hazamentem, lejátszottam a páromnak, és közöltem, hogy én ezzel nem tudok együtt élni.

Elment, helyre tette az anyját, fél évig nem beszéltek, de nem is volt pletyka sem.

Viszont a fiánál fúrt tovább, inkább feladtam, mert állandóan ő volt a vitatéma.

Szerinted egy ilyen emberben mit kellene tisztelnem? Mert én bárhogy igyekeztem nem találtam benne semmi tiszteletreméltót:(

2011. márc. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%

19:30as vagyok

Nekem a volt barátom kiselőadást tartott az anyjából találkozás elött.Ennek is köszönhetően legyintettem az épp aktuális hülyeségeire.Anyukája alaptermészete volt az a unalomból piszkálunk mást dolog.Nem miatta szakítottunk 3 év után.Bár az is igaz,hogy nem sokat voltam náluk emiatt.

2011. márc. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!