Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi a véleményetek? Béküljek...

Mi a véleményetek? Béküljek vagy sem?

Figyelt kérdés
5 hónapos kismama voltam, amikor összevesztem anyósommal elég csúnyán az ő hibájából, nagyjából leírom mi volt az. Sokat kellett a páromnak vidéken lennie, amúgy anyósom vidéken is lakik, addig amíg ott dolga volt a páromnak, addig ott lakott és nem tudott 1-2 hónapig hazajönni, az anyja meg megharagudott rám, amiért én sem megyek, de ekkor már 5 hónapos terhes voltam és nem akartam vonattal utazgatni. Emiatt elküldött a francba, kitiltott a házából és leku*vázott. Egy ideig nem is beszéltünk egymással, legközelebb akkor találkoztunk, amikor 3 hónapos volt a kislányunk, de akkor is megmutatta, hogy utál. Amúgy párom nővérénél voltunk ekkor. Neki semmi nem volt jó, ahogy a babával bánok. Már 1 éves és ugye mivel maguktól kitiltott és hozzánk sem jöhet, emiatt bosszúból, ezt a párom mesélte, nem vett még csak szülinapjára sem semmit a babánknak. Csak akkor lepné meg valamivel, ha én kezdeményezném a békülést. Akkor mutatná ki, hogy szereti. Ti mit tennétek? Megtennétek az első lépést?
2013. aug. 14. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezer százalék, hogy nem!

És nem azért, mert szeretek bárkivel haragba lenni, de az ilyen nő menjen a p.csába, aki egy gyereken vezeti le a gyerek anyja iránti utálatát!

Mert mit ártott neki az a szegény gyerek, hogy azért nem foglalkozik vele, azért nem mutatja ki a szeretetét, meg azért nem vesz ajándékot a gyereknek a szülinapjára, mert utál téged?

Az ilyen mellett az utcán is elmennék köszönés nélkül.

2013. aug. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nagyon primitív az anyósod, nem hiszem nagy hasznát venné naki a gyereked. Férjednek mi a véleménye mert azét ez neki nagyon rossz lehet. Leglefeljebb miatta érdemes átgondolni. AZ unoka iránti szeretet nem lenne szabad hogy befolyásolja az anyós meny viszonyt.
2013. aug. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 8 hónapos terhes voltam mikor összevesztem anyósommal nem részletezem, a lényeg hogy ő volt a hibás, de nem békültem ki vele, pedig már 1 éves a fiam. Nem is fogok kibékülni vele soha, sokkal nyugodtabb az életünk nélküle. (sokat kavart a férjem és köztem)
2013. aug. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha szeretne az unokajat akkor keresne az anyjatol fuggetlenul vagy kezdemenyezne vagy megmondana hogy nem rad hanem az unokara kivancsi... Te meg gondolom azt azert engedned mert vegulis veled van a baja...

De igy hogy.lepest se tesz se feled de foleg az unoka fele igy a bekules felejtos...

2013. aug. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem tedd meg te az első lépést! Tudom, hogy nehéz és nem érdemli meg, de neked is, férjednek is de főleg a gyereknek nagyon fontos hogy jó legyen a kapcsolata a nagymamával. Ha utána is így fog viselkedni akkor legalább elmondhatod, hogy te megpróbáltad, de nem veszítesz semmit, max ugyanilyen lesz a kapcsolatotok. Nekem is sokszor mondják hogy valamit máshogy csináljak a babámmal, megköszönöm de megmondom én máshogy szoktam és kész. Ne pontozzatok le, van aki máshogy gondolkozik és ha nem megy a békülés, vagy nem érdemes rá a másik fél,nem kell eerőltetni.
2013. aug. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Párom az anyja pártját fogja, amin már többször is összevesztünk, hiszen ő is tudja, hogy nem én kezdtem a veszekedést meg nem én ku*váztam le az anyját, hanem ő engem. De én főleg most sokalltam be, hogy a szülinapjára sem vett semmit. Ha legalább most megmutatta volna, hogy ha engem utál is, de a kislányomat akkor is szereti, akkor hajlandó lennék kezdeményezni, de így nem biztos, igaziból megerősítésre voltam kíváncsi. Én is szeretném, ha béke lenne, de még csak fel sem hívott a banya a babám szülinapján, hogy felköszöntse. Szerintem neki kellene megtennie az első lépést.
2013. aug. 14. 12:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Nehogy még te puncsolj...
2013. aug. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ilyen nagyi aztán nem kell, aki felhasználja a gyerekedet a bosszújához.


A párod miatt viszont lesznek még gondok, ha nem áll ki melletted.

2013. aug. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!