Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy béküljek ki vele? Nagyon...

Hogy béküljek ki vele? Nagyon fontos, félek hogy nekem jön.

Figyelt kérdés

Nyár körül megismertem 2 csajt a "barátnőimen" keresztül,együtt voltunk bulizni,és az eggyikkel nagyon jóba lettem,áthívott magához, 3-4 napot ott voltam,elvoltunk,és a másik csaj,akin keresztül megismertem, írkált hogy miért nem vele vagyok,miért az "új csajjal"?! Nem tetszett neki, és biztos hogy ő kavarja nekem a sz*rt,mert kb. 2 hónapja egy szórakozóhelyen köszöntem az "új csajnak", ő meg kedvetlenül köszönt vissza, később kiderült hogy azért,mert haragszik rám,és majdnem nekem jött,csak vissza fogta magát,de azt nem árulta el hogy mi a baj, hogy miért utál. És nekem akar jönni,és ma is egy buliba megyünk,és félek hogy nekem jön,mert nagyobb darab,magasabb is,meg testesebb is,én meg alacsony vékonyka. Beszélni nem nagyon tudtam vele,ráírni meg nem akarok mert akkor meg lehet kajak nekem jönne. :O

16L


2011. okt. 1. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj elmenned arra a szórakozhóhelyre? Nem tudsz máshová más barátokkal menni? Egyszerűbb mint félve ott lenni.
2011. okt. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A tömegben nem jönne oda, csak a mosdóban lehet.. De csak meg tudom vele beszélni,hát olyan jóban voltunk.
2011. okt. 1. 15:03
 3/3 anonim ***** válasza:
rúgd pinán azt csá
2011. okt. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!