Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Csak nekem van ilyen ellenszen...

Niikle kérdése:

Csak nekem van ilyen ellenszenves anyósom?

Figyelt kérdés

Van egy 18 éves lányom az előző párkapcsolatomból ( már 10 éves kora óta egyedül neveltem,és úgy hozta a sors elég jó barátnők is lettünk ami a párom édesanyjának nem tetszik) és van a jelenlegi párommal közös majd' két éves ikerpárunk.A mai napon tartottunk nálunk egy közös ebédet az egész (nagy)családdal amikor a párom szóvá tette hogy egy jövevénynek még lenne hely , mire az anyja mondta hogy minek, a legnagyobb elvan velem, a két kicsi meg hál' istennek együtt, nem kéne még egyet az én kezelésem alá venni. ( Ez a kijelentése kicsit elgondolkodtató volt számomra, mintha a két kicsit sem én neveltem volna idáig :-) )

Egyébként ez csak egy bolondság volt, hogy még egy baba , de legalább kiderült ez a rosszindulata felém.

Egyébként a párom nagyon ad az anyja véleményére(amivel semmi problémám) viszont az anyja meg arról panaszkodik folyton hogy ő sose érte el a célját hogy köztük meglegyen a bizalom a fiával , és én szerencsés vagyok a GYEREKEMMEL ( nem , nem azért mert talán én neveltem )

Mire a végére érek meg is találom a válaszom magamnak is.

Jóéjt!


2013. aug. 18. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Igen,csak és kizárólag neked van ellenszenves anyósod.
2013. aug. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Jó éjt!
2013. aug. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Köszönjük, hogy megosztottad velünk a gondolataid. Jó éjt!
2013. aug. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Irigy a banya!
2013. aug. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ja, van ilyen...
2013. aug. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
Az a baj, hogy nem értem hol itt a probléma, vagy mi a probléma... Az egész szöveget képtelen vagyok megérteni...
2013. aug. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!