Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan lehet a gonosznál is...

Hogyan lehet a gonosznál is gonoszabb anyóst kiiktatni?

Figyelt kérdés
Lerágott csont az anyós téma, de ez elképesztő, mennyi családban nincs nyugalom miattuk, főként a férjek oldaláról.4 év próbálkozás után végleg úgy döntöttem, hogy soha többé nem kívánom látni a férjem anyját! A férjem is egyet ért ezzel. Összeférhetetlen szociopata, aki ha nem irányíthat vkit, ott rúg bele, ahol éri! Ezt mindet persze a 14 hónapos kislányunk jelenlétében. Elég volt! Viszont a férjem heti 1x vinni fogja az anyjához a gyereket. Félek, hogy anyós olyan dolgokat fog mondani folyamatosan rólam a gyereknek, ami valótlan, csak, hogy megpróbálja ellenem hangolni a kislányomat. A másik gondom: állandóan cukros, zsíros, fűszeres és mű ételeket akar ráerőltetni a gyerekre, pedig mi nagyon odafigyelünk a táplálkozásra, s, hogy ilyen dolgokat ne egyen a gyermekünk! Eddig ott voltam, s rászóltam, hogy NE ADJON ilyesmit a gyereknek. Most, hogy nem leszek a kicsi mellett, hogy akadályozzam ezt meg? A férjemben kellene bíznom, de az anyja szája akkora, hogy simán leordítja a férjemet, hogy ő majd jobban tudja, hisz felnevelt már 2 gyereket. Tartok tőle, hogy a férjem nem mer majd a sarkára állni anyuci előtt. Köszönöm előre is a hozzászólásokat!

2013. aug. 21. 14:31
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
85%

Én nem engedem anyósékhoz a gyereket,kicsi még ellent mondani.

Én nem megyek,nincs kedvem az állandó hülyeségeit hallgatni,a gyerek nélkülem nem megy.Párom 2-3 havonta elmegy 2 órára,de ennyi,ő is már csak illemből,de egyre kevésbé van kedve,most pl már 3 hónapja nem volt,és következő 2 hónapra is felsorolta,hogy miért nem ér rá elmenni a kocsival fél órára levő anyjához :)

2013. aug. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
84%
Minden történet más, és mindegyikre van megoldás, csak meg kell találni. Ha a férjed is egyetért, miért viszi oda a kicsit? Nem értem, ő miért foglalkozik egyáltalán az anyjával, ha szerinte is ilyen kegyetlen.
2013. aug. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

első gondolatom a sörétes volt, de most elolvasom a kérdésed is :)


...


elolvastam és marad a sörétes...

2013. aug. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
81%
Nyilván legjobb lenne, ha nem vinné heti egyszer az anyóshoz a gyereket, de nem hiszem, hogy az a heti egy alkalom az általad felvetett két szempontból olyan jelentős lenne, ha egész héten egészséges kaját eszik, az a heti egy alkalom nem fog megártani, ha egész héten szeretettel neveled, akkor mondhat neki bármit azon az egy napon, nem lehet belőle probléma.
2013. aug. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
85%
Ne engedd a gyereket az anyóshoz,főleg ha nem vagy benne biztos,hogy a párod tudja kezelni őt!
2013. aug. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
61%

Ha heti 6x normálisan eszik a kölyök, akkor a 7. nap nem lehet drasztikusan felborítani a szervezetét, bármit is egyen.

Én úgy látom, hogy ez is csak egy indok, hogy ne kelljes elvinni hozzá a gyereket.


Ha nem akarod, hogy nála legyen a gyerek, akkor menj te is, vagy jöjjön ő hozzátok. A nagyszülőnek is van láthatási joga. Az nem szünteti meg ezt a jogot, hogy neked semmilyen találkozási verzió nem jó.

2013. aug. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
81%
Azért ha kiszámoljuk, hogy 52x fog szutyok kaját enni a gyerek a 365 napból egyből jelentős az a heti egy alkalom. Miért kell oda vinni a gyereket? Ha anyuka kíváncsi rá, jöjjön el, akkor nem tudja hülyeségekkel tömni a fejét és szemetet sem eszik.
2013. aug. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

ma 16:28!


"úgy döntöttem, hogy soha többé nem kívánom látni a férjem anyját!"


ebből azt szűrtem le,hogy az anyós nem mehet....

2013. aug. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
69%
Ez rendben is van, csak akkor nem kell kaján parázni, meg hogy mit mond az anyuka a gyereknek, lehet választani.
2013. aug. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
61%
Ezt a kaja dolgot en se nagyon ertem. Ahogy anyos mondana, o felnevelte a ferjedet. A ferjed pedig, ahogy irtad, egeszsegesen taplalkozik veled egyutt. Nyilvan gyerekkoraban se bio kajat kapott, es megis tud erre figyelni felnottkent. Heti 1 alkalomtol nem lesz a gyereknek semmi baja, de legalabb nem kell a suliban fenykepet mutatni neki, ha majd szoba kerul a nagyszulok tema.
2013. aug. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!