Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti is igy jartatok ezzel? (lent)

Ti is igy jartatok ezzel? (lent)

Figyelt kérdés
A baratommal mar lassan 3 eve vagyunk egyut.Nagyon jol egyezek vele meg persze az egesz csaladjaval.Az anyukaja nagyon kedves es skat szoktunk beszelgetni,de sok baratnom akik mar ferjhez mentek azt mondjak mindig hogy ez nem fog igy maradni.Mert ok is igy volt minden oky volt amig osze nem hazasodtak azta mar az anyos mindig beleszolt mindenbe nem tetszet neki semmi stb.Akkor azt jelenti hogy ez nalam is igy lesz?
2013. aug. 28. 15:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nálunk sincs így. 3 éve vagyunk együtt, összeházasodtunk. A szülei olyanok, mint eddig, barátságos ismerősök maradtak, a világon semmibe nem szólnak bele. A férjem meg imádom :) nem törvényszerű utálni anyósékat :) van, aki boldog.
2013. aug. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem mindegyik anyós/após-meny viszony romlik meg a házasság után.

Bár sokszor írják, hogy unoka születéskor meghülyülnek.Erről nem tudok nyilatkozni.

2013. aug. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nálunk sincs így.
2013. aug. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
Ha hozzá költöztök akkor lehet ilyen. Sokan visszaélnek a hatalmukkal. Persze nem mindenki ilyen. Nála laktok? ha nem költetek össze. MOST! Lakva ismeri meg az ember az anyósát. Hajts fel a wc deszkát, ne tekerd vissza a fogkrémes tubust, dobd a gatyádat a nappali közepébe. hamar ki fog derülni hogy angyal e vagy sárkány.
2013. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nálunk sincs így, az unokák megszületése után sem.

Csak ma divat utálni az anyóst, minden jószándékú tanácsát beleavatkozásnak hinni. Ha születik baba, akkor tapasztalatom szerint az anyukák hülyülnek meg, nem az anyósok.

2013. aug. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Velem talán túlzottan is kedves volt amig csak jártunk,összeköltöztünk.Még az eljegyzésre is erőltetett egy műmosolyt,de onnentól fúrt.De amikor rájött,hogy komolyan gondoljuk a házasságot,gyereket,onnatól mint aki kifordult magából,minden vagyok,csak jó nem.
2013. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%

"Lakva ismeri meg az ember az anyósát. Hajts fel a wc deszkát, ne tekerd vissza a fogkrémes tubust, dobd a gatyádat a nappali közepébe. hamar ki fog derülni hogy angyal e vagy sárkány."


Én rendes ember vagyok, nem is anyós, de úgy vágnám ki, mint macskát ....ni, ha így viselkedne valaki az otthonomban. Ez a bunkó viselkedés egy angyalt is kiakaszt, már bocs.

2013. aug. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
az angyal megbocsájtó lény.
2013. aug. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat..nem meg nem koltoztunk ossze de tervezuk..
2013. aug. 28. 16:09
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az én anyósom is normális, szeretem nagyon. DE nem élnék együtt vele. Ahogy a saját szüleimmel sem. Az egy teljesen más szitu, és nagyon jellemző, hogy együtt élve az anya6apa nem hagyja felnőni a gyerekét. Nem látja felnőttnek, ezért tanácsokat ad neki, beleszól a dolgaiba...stb. Ez kevésbé fordul elő, ha a pár külön él teljesen.
2013. aug. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!