Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan esik rosszul, hogy...

Jogosan esik rosszul, hogy anyósom a lánya részéről lévő unokák fényképéhez állandóan odaírja, hogy így, meg úgy hiányoztok, mama kicsi gyöngyszemei, a fiam fényképéhez még egy tetsziket sem nyom?

Figyelt kérdés
Nem az első este.Sógornőmékhez képes órákat utazni,hozzánk ideérni kb 3/4 óra alatt,de nem jön.Közölte,majd eljön,ha már nem a negyediken lakunk.Tudom,nem kellene vele foglalkozni,de rosszul esik.
2013. szept. 1. 06:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
11%
O a lánya, vele szorosabb a kapcsolata. Te "csak" a menye vagy, lehet hogy ugy érzi, nem látnád szívesen. Pláne, ha néha beleolvad az itteni anyós gyűlölő kérdésekbe....
2013. szept. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
Tipikus "anyós". Korlátolt ostoba nő. Elvetted a pici fiát, és természetesen sosem érhetsz fel a pici lányához semmilyen téren. És ezt ilyen kicsinyes dolgokkal adja a tudtodra. :(.
2013. szept. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%
Miért korlátolt es ostoba? Simán el tudom képzelni, hogy a lánya terhessegenek résztvevője volt -nyilván a no hívta az anyját minden vizsgalat utan- , segitseget nyújtott neki a szules utan, persze, hogy szorosabb a kapcsolat vele is es a gyerekekkel is. Ellenben nagy valószínűséggel a kérdező eseteben csak a háttérbe szorult, a kérdező az anyjával osztott meg mindent, o segítette szules utan, igy lazább a kapcsolat. Ettől meg az anyós se nem korlátolt, se nem ostoba. 100 nőből 99 inkább az anyjával osztja meg a terhesseg es unoka dolgokat, nem az anyóssal. Mondjuk lajkokon kiborulni nagy butaságra vall....
2013. szept. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
3. Kb pont annyi alapja van a te elgondolásodnak, mint bármelyik másiknak... Itt nem a lájkokon borul ki a kérdező, hanem ha figyelmesen olvastál volna, láttad volna, hogy 3/4 óra utazást sem vállal be azért az unokáért, míg a másikakért több órásat is. Még ha a lányával szorosabb is a kapcsolat (kb ez az egyetlen érthető része az egész viselkedésének), az unoka akkor is ugyanolyan unoka, akármelyik gyerekétől való! Legalábbis normális nagyszülők esetében.
2013. szept. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Egy normális nagyszülő úgyanúgy szereti az unokáit és ugyanúgy törődik velük függetlenül attól, hogy azok a lánya, vagy a fia gyerekei.
2013. szept. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
Igen, jogos... De nem tudsz mit tenni, esetleg rákérdezhetsz miért van így, bár szerintem nem érdemes. Amúgy ez akkora baromság, hogy azért szereti jobban egy anyós a lánya gyerekét, mint a fiáét, mert őt a lánya szülte, a másikat meg a menye. Ugyanannyira unoka mindkettő. Az én páromnak két lánytesója van, de soha egy percre sem volt ezért kivételezve az ő gyerekükkel.
2013. szept. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
39%
Töröld magad facebookról és menjetek meglátogatni ti nektek is kb 3/4 óra.
2013. szept. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

En azt megertem, hogy nem megy. Mamamnak fel ora lenne vonattal idejonni, de mi a 3-on lakunk, lift nincs, o meg nem bír felsetalni, mert valami gond van a terdevel.

Induljunk ki ebbol, hogy o sem tud menni emiatt. Ti sertettsegbol "ha nem jon, nem megyunk mi sem" alapon elmentek havi egyszer, mig a masik unokak ott vannak hetvegente, vagy talan meg hetkoznapokon is. Ebben az esetben en nem csodalkoznek, ha a lanya gyerekeihez jobban kotodik.

2013. szept. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%

Anyukám bevallottam nekem, hogy ugyan a bátyámtól volt először unokája, akit persze imád, de soha nem tudott hozzá annyira kötődni, mint az én (nagyobbik lánya) gyerekeimhez.

Ha ott volt a sógornőm is, akkor ő mindig azt figyelte, hogy anyu mit csinál, hogy nyúl az unokahúgomhoz, mit mond neki stb, egyszerűen nem hagyta őket és ezt meg sem lehetett beszélni a sógornőmmel, míg velem igen.

2013. szept. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31%
Igaziból, ha írt volna hozzá, akkor meg azt kérdeznéd, hogy minek adja elő magát a facebookon, mikor valójában le se szarja a gyereket.
2013. szept. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!