Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis e egy kethonapos...

Normalis e egy kethonapos babanal a folyamatos hascsikaras? Allandoan csikar a kicsi hasikaja, igaz hogy sokat szelel es kakil is. Nem igazan latom, hogy fajna is neki.

Figyelt kérdés

2013. jan. 22. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha szoptatsz, akkor puffasztó ételeket eszel, attól van, hogy kínlódik szegény, konzultálj a védőnővel, mit ehetsz, mit nem. Ha tápszeres, akkor a tápszerrel van gondja, szintén védőnő, de azonnal!
2013. jan. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem normális. Tápszeres, anyatejes? Érdemes a puffasztó és a tejtartalmú ételeket is száműzni, ha szoptatsz, ha pedig tápszerezel, akkor tejmentes, aminosav alapú tápra váltani.
2013. jan. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Na most világosítsatok fel de a hascsikarás az nem az amikor fáj is? Mert azt írod nem látod hogy fájna neki, de akkor mit értesz hascsikarás alatt?


Egyébként nem csak puffasztó ételektől lehet, hanem attól is ha sok levegőt nyel evés közben. Még nagyon fejletlen az emésztőrendszere, ez folyamatosan javulni fog. Sokat segíthet a torna, a masszírozás, meleg pelenka a hasára, a függőleges testhelyzet (hordozás kendőben pl.). Ha nem fáj neki, csak sokat pukizik, akkor felesleges egyébként orvoshoz vinni. Ha jó a kedve, eszik rendesen, van elég pisis pelenkája és nem kezdett drasztikusan fogyni, akkor nincs gond.

2013. jan. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csikaras alatt azt mertem, hogy hangosan szol, mint mikor korog a gyomor. Anyatejes a baba, en meg tenyleg nagyon probalok vigyazni Arra MIT leszek, tejtermekbolt egy kis joghurtot szoktam megenni naponta
2013. jan. 23. 06:13
 5/8 anonim ***** válasza:
ehes
2013. jan. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kuruttyol a hasa? Az én tejallergiás lányomnak folyamatosan pattogott akár evett, akár ne, de nem mindig zavarta...


figyi, ha akár egy kanál joghurtot is eszel, a tejnél sajnos számít, nem a mennyisg a lényeg, hanem a fehérje jelenléte...

2013. jan. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, nekem az a tapasztalatom hogy ha morog, kluttyog az a has, akkor fáj is. Ha nálatok nem így van, és ilyenkor sem fáj neki, az nem hiszem hogy gond.
2013. jan. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű sok levegő kerül a pocijába es az emesztesnel ezt hallani, ettol puffad. A tejtermeket szerintem minden formaban keruld el. Nalunk is az okozta a hasfajast.
2013. jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!