Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyosómék udvarán van egy...

Anyosómék udvarán van egy szoba konyhás kis ház. Párom szeretné ha odaköltöznénk, én nem akarok mert túl kicsi és nem tudnánk stilusosan berendezni sem. Szerintetek mi legyen?

Figyelt kérdés
2013. szept. 11. 19:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem átmenetileg ez egy jó ötlet, ha jóban vagy az anyósjelölttel.


Így nem kellene albérletbe menni, tudnátok gyűjteni, és mégis meglenne a magánszférátok.

2013. szept. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
64%
Nézd, bármilyen méretű lakást, szobát ki lehet pofozni ízlésesen, ez nem indok. Ha meg később lesz pénzetek, építetek hozzá még egy szobát:)
2013. szept. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
73%
Mi laktunk így. Anyósom feltúrta a szemetünket, figyelt, kukkolt, hallgatózott, mindig az ablak alatt kapirgált a kertben, ha ki volt húzva a függöny, volt, hogy kint voltam a kertben és láttam, hogy szinte az orrát az üvegnek nyomja úgy nézett befelé, ha vettünk valami nagyobbat, amit házhoz szállítottak, akkor kiállt a kertbe és leste, hogy mi az, mekkora és vajon mennyibe került, ha jött hozzánk valaki felírta, hogy mikor jött, hányan vannak, milyen autóval, mi a rendszám és még sorolhatnám. Nem tudnának annyit fizetni, hogy odaköltözzek. Nem is akartam, a (már) férjem beszélt rá. De én ott másfél év alatt tízet biztos öregedtem...
2013. szept. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hogy te milyen válogatós vagy!

Más összetenné a két kezét, ha ilyen lehetősége lenne....


Minden lakásból ki lehet hozni a maximumot, ez csak rajtad múlik!

Jah, h te pentháuz lakást akarsz... hát csengess érte!

2013. szept. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha nincs más lehetőség, pl. fizetni egy albérletet, netán venni sajátot, akkor menjetek oda. A kis lakást is nagyon csinosan és praktikusan be lehet rendezni. Ott több pénzt tudtok majd spórolni mint saját albérletben.
2013. szept. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!