Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért sértődik meg a nejem ha...

Miért sértődik meg a nejem ha mondom neki hasonlít az anyjára ő is körte, meg nagy az orra meg a füle? Nem csúfoldva mondom, tények. Szóba jött az öregeknek nő az orra füle mondja ja az anyjának is, mondom neked is és még nő

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 02:20
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Na meg hát kórte az alakja hiába fogyózik persze az anyja kövér nem akar rá hasonlítani és megsértődik ha mondom hogy körte. A nejem nem kövér csak félreérti mondtam is neki de a segge meg combja nagy széles a csípője ezen miért sértődik meg??csak tényeket mondok. Meg 68 kiló azért nem is vékony. De az anyja meg kb 100
2013. szept. 19. 02:22
 2/29 Frigg ***** válasza:
94%

Nyilván nem örül neki túlzottan, ha sokszor kritizálod, szerintem ezt senki nem veszi szívesen. Ha így is tetszik neked, ne nyösztesd ezzel, az örökölt dolgokkal nem tud mit kezdeni. Milyen magas? Mert ez a 68 kiló nem olyan sok, ha elég magas. Én 172cm vagyok és 65 kiló körül, de abszolút nem vagyok kövér. Lehet őt is zavarja kicsit, ha van súlyfelesleg, ezért sem eshet neki túl jól, ha ezt mindig felhozod.


23/n

2013. szept. 19. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Salx Narval ***** válasza:
98%
Az emberek többsége tisztában van a saját testi hiányosságaival, de ettől még nem esik jól, ha erre külön felhívják a figyelmét, még akkor sem ha történetesen igaz és nem túlzó. Te viszont a 100kilós anyjához hasonlítod, még is mit vársz, ugorjon a nyakadba örömében. Tudod, a tényleges hibáit sem szabadna szóvá tenned, nemhogy még rá is teszel egy lapáttal. Őszintén remélem, hogy viszonozza egyszer a "kedvességed", majd akkor meglátod, milyen sértőek tudnak lenni a tények.
2013. szept. 19. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
98%
Ha ő mondja neked kedvesen, hogy "hát nem vagy valami izmos és jó nagy lófejed van, hasonlítasz Woody Allenre", te magadban nem éreznél semmit?
2013. szept. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon "kedves" ember lehetsz kérdező! :(
2013. szept. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
94%

Hát apukám, nem lehet, hogy nem kíváncsi a tényeidre?

Gondolom te se vagy egy Pitt-Clooney álompasi.Vagy a igen, akkor mért nem egy topmodellt vettél el? Elég tirpák dolog ilyeneket írni róla, mit szólna, ha olvasná?

Én nem megsértődnék, ha nem szétoltanálak, ha ilyenek mondanál nekem, az tuti.

2013. szept. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
58%

:DD


Figyeld meg az lesz a vége nem kapsz vacsorát.

Ha éhes vagy csak annyit mondasz: te fogytál. Egyből lesz hami és hancur.


"mondom neked is még nő'

:DD

2013. szept. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
97%
Egyik sem dicséret volt azok közül amit felsoroltál. Az összes szépséghiba, persze, hogy nem ugrál örömében,hogy milyen kedves vagy.
2013. szept. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
97%
Fájna, ha azt mondanád, hogy szép vagy??? Hm? Te aztán tudsz udvarolni!
2013. szept. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
38%

Báttya, legyél már ennél jóval okosabb :D

Az embereknek mindig azt kell mondani, amit hallani akarnak, pláne a nőknek. :D Hazudj nekik, hogy szeressenek. Ez így működik. :D

Te jó ég, hogy lett neked feleséged?

2013. szept. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!