Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért sértődik meg a nejem ha...

Miért sértődik meg a nejem ha mondom neki hasonlít az anyjára ő is körte, meg nagy az orra meg a füle? Nem csúfoldva mondom, tények. Szóba jött az öregeknek nő az orra füle mondja ja az anyjának is, mondom neked is és még nő

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 02:20
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
96%
Ő meg majd elárulja: neked lent nem nő, csak a köré nőtt zsírtól töpörödik. :D
2013. szept. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
98%
Igazad van, tények. De ha neked azt mondja, hogy kedvesem, a volt pasim fa@rka sokkal nagyobb, mint a tied, meg az ágyban is jobb nálad, meg az orra is formásabb, és izmosabb a lába, meg több haja van, akkor te sem fogsz megsértődni, ugye? Mert ezek a tények...
2013. szept. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
58%
Hát, kedves 10-es, neked is jó a hozzáállásod! Nem kell olyan nőt elvenni, aki külsőre nem jön be, és nincs semmi gond, nem kell hazudni.
2013. szept. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Én izmos vagyok gyúrok. Régebben jól nézett kia. Nejem. Pl mint az Ágica azédes életből. Aztán nézzétek meg most olyan már mint az anyja pufók ronda arca lett kalácsképü felvizesedett vaskos undormány. Most már tudom azok közótt a csajok közt kell válogatni akik extra vékonyakazok lesznek bombanők 30-40-50 évesen.
2013. szept. 19. 11:50
 15/29 anonim ***** válasza:
29%
És a nejed miért lett ilyen undormány? Ő nem jár tornázni, amíg te gyúrsz? Mi az oka, hogy így lepusztult? Ezt kellene megnézni, mert ha lehetősége lett volna arra, hogy karban tartsa magát, akkor az nagyon gáz, hogy ennyire elkényelmesedett, de akkor is süt az undor abból, ahogy írsz róla. Minek vagy még vele?
2013. szept. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Jar aerobikra de ilyenek a génjei gondlom ha nem járna olyan lenne mint az anyja.felül már teljesen lefogyott alul meg ott a vaskosság. Elvitte. Plasztikai sebészhez is aki azt mondta hogy ez alkat nem zsír csontozat az izmok a bórfelesleg adja a képet minimális zsír van amit nem érdemes leszívni . Mégis olyan hogy hatalmas segg vastag comb széles csípő. A fenekén van zsír azt mondta az orvos de ha azt leszivja akkor azt mondta formatlan lesz széles és lapos ami rosszabb aránytalan a combhoz.
2013. szept. 19. 12:34
 17/29 A kérdező kommentje:
Ja meg nem elég feszes a bőre se a zsirleszivashoz. Én leszivattam a hasam és meglepődnétek milyen jó testem van de engem nemmzavar ám hogy a nejem ilyen mert tornazik naponta csak nem értem miért sértödik meg? Nem du..gok félre kényeztete engem főz mos nem cserélnm le
2013. szept. 19. 12:36
 18/29 anonim ***** válasza:
hát akkor váljál el, vazeg. De frankón. Keressél olyant, aki megfelel neked külsőre, ezt mondtam előbb is. Olyan értelemben megértelek, hogy aki ennyire figyel magára, annak ez gázos, mer én is járok terembe, nekem is fontos a külső, de ha ennyire zavar ez, akkor télleg váljál el, mert ő soha nem fog neked megfelelni.
2013. szept. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
De mondom nem zavar ettöl még jól lehet ....ni meg mondom kiszolgal törődik velem. Azt se szereti ha megnézEm a jó bulákat a terembe pedig nem kellene a kényes kis p....uk csak a pénzt várnak.nem kellenek e nejem legalabb odadó mindent megetesz nekem sose hagynám el ezért is nem ertem miért sértödik meg ha tényeket mondok
2013. szept. 19. 12:43
 20/29 anonim ***** válasza:
92%
Szerencsétlen nő...akkor inkább sajnálom. Gondolom van így i elég baja a külsejével, hát még ha a megfelelésmániás Mr. Tökély férje is beszól neki. Dehogy szereted te őt....azt szereted, hogy jól kiszolgál, gondolom kisebbségi komplexus miatt. Te meg még bántod is, mert bánthatod. Azért nem kell neked bomba nő, mert az tisztában van magával, és soha nem lenne a cseléded, nem szolgálna ki, és a frusztrációdat se tudnád ilyen formában levezetni rajta, mert fél pillanat alatt lecserélne...
2013. szept. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!