Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek a férjemnek fontosa...

Mit tegyek a férjemnek fontosabb az annya mint én?

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 11:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

a 9esnek igazat adok -személyes tapasztalat. én "kiharcoltam" magamnak a férjem. előbb finoman majd kissé keményebben. nálunk közbejött egy várandósság is, de még akkor is az volt hogy az anyja dolgai el legyenek intézve az ő számlái ki legyenek fizetve- a mienk rovására, na ekkor sokalltam be. nagyon megsértődött, de elgondolkodott a "most már mi vagyunk egy család" beszédemen és rövidesen bocsánatot kért vagy inkább igazat adott - ez hónapokkal ezelőtt volt már.

sokat számít hogy miben nyílvánul meg a problémád, de próbálj meg hatni rá - remélem rendeződtök ! :-)

2013. szept. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom pontosan hogy érti a kedves Kérdező a kérdését, DE!

1. Ha egy férfi/nő felnőtt korára nem tudja "elengedni" az anyját és a saját felesége/férje netán gyerekei elé helyezi, ott valami gond van. Lelkileg sérült, pszichésen visszamaradott, torz egyéniségű az az ember. Ugyanis az élet rendje, ha egy ember kirepül a családi fészekből, akkor új családot alapít, és tűzön vízen át értük tart ki, értük dolgozik és értük él. Nő is, férfi is.

2. Fentiek mellett azonban teljes mértékben megadhatja édesanyjának a tiszteletet, szeretetet, gondoskodást.


Azaz, az anya az anya, a feleség/férj pedig házastárs. A kettő nem egy síkon mozog, a kettő tökéletesen elfér egymás mellett minden probléma nélkül. Normál esetben nem tudják egymást megelőzni, vagy legyőzni, mert nem egy pályán játszanak.

2013. szept. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

sok esetben az "kedves mama" hozzáállásán is sok múlik...

ő is tiszteletben tarthatja a fiatalok életét

2013. szept. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
50%
Hagyd el!
2013. szept. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
G.T.A. abszolút korrekt.
2013. szept. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd el,mert ez sosem fog változni,csak rosszabb lessz.Igaza van annak,aki azt írta,hogy eltorzult személyiségek az ilyen emberek.De,ha véletlenül az vigasztalna,hogy nagyon sok ember ilyen mostanában.
2013. szept. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Az én exem is éppen ilyen volt. 34 éves férfi létére még az anyja irányította, mint egy gyereket.

Ez az "anyakomplexus" sok másban is megnyilvánult sajnos: komolytalan, link, megbízhatatlan. Képtelen volt 34 éves felnőtt férfihoz méltóan viselkedni, helytállni az életben. Most is még mindig egyik nő a másik után és az anyucikája "döntőbíróskodik" abban, melyik nő éppen mennyire szimpatikus a számára.

Egy nő mellett sem képes megmaradni hosszabb távon, ez is az anyja basáskodása végett van. Mellettem is csajozgatott, mert az ilyen képtelen komoly, hosszú távú párkapcsolatra.

Az anyja szorosan mellette, benne teljesen a magánéletében. Mellesleg főz-mos rá, így persze hogy kényelmes számára az élet.

Most csak az exemről írtam, hogy vannak férfiak, akik ennyire kötődnek az anyjukhoz: még kisfiúk.

A Te férjed elvett ugyan Téged feleségül, de úgy tűnik, hasonló sok mindenben az exemhez. Az ex éppen azért lett ex, mert az ilyen férfi nem való komoly kapcsolatra.

2013. szept. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Virágíviktória, ne általánosíts! Attól, hogy te kifogtál egy pár ilyet (ami egyébként szintén jelent valamit) a többség a másik oldalt képviseli.
2013. szept. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Tudom mit érzel én is ebben a helyzetben vagyok az összes ilyen anyóst elküldeném melegebb éghajlatra
2017. febr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!