Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem birom tovább az életet....

Nem birom tovább az életet. Legszivesebben megölném magam senki nem ért meg mindenki bánt. A férjemnek is más nő fontosabb én meg le vagyok szarva mégis mit csinálhatnék? Egész nap csak sirok nekm tudk igy élni

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 11:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem akarlak megbántani, de depressziós vagy. Irány a szakember. A te életeden te tudsz változtatni, és nem úgy, hogy megölöd magad.
2011. nov. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2011. nov. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nagyon általános. Tudsz példát mondani arra, hogy "mindenki bánt"? Miben, mivel, kik?


A férjednél jól értem, hogy bejött más az életébe és válás szélén vagytok? Ilyen esetben normális, ha nagyon lehangolt, dühös, szomorú valaki, egy pszichológiai "fájdalom-toplistán" a válást a halálesetekkel egy helyre (az elsőre) tették.

2011. nov. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
NE haragudj,de ez nem olyan kérdés amire itt választ tudnak adni,ha ilyen gondolatok cikáznak a fejedben jobb lenne elmenni orvoshoz!Mert itt mindenki csak sajnál,meg jaj szegényke,nem tudja feldolgozni helyetted senki amit érzel,sőt erre nincsenek bevált praktikák sem!Pszichológus....
2011. nov. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
13%
Mit csinálj? Először is ne sajnáltasd magad! Nyisd ki a szemed, és lásd meg, hogy az élet gyönyörű! Minden fejben dől el.
2011. nov. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
gyengének érzem magam. A férjemmel az van hogy hétvégén minden szép és jó volt a viselkedésében. Ma meg fut egy csaj után hogy jajj vissza kell hivnia stb és teszi neki az eszét. merthogy együtt dolgoztak. de teljesen fel van villanyozodva a csajtol. és mondta jol nézett ki mindig ad magára stb.Amugy alapbol én is adok magamra de neki nagyobb szilikonos a melle és szerintem a férjemnek ez tetszik. elegem van már hogy én nem felelek meg neki csak tudnám miért vett el? ha folyamatosan fájdalmat okoz nekem meg más nők után futkoz.Én csak a biztos pontnak kellettem nek. flyton megaláz amit én már nem birok. tehetetlennek érzemmagam. nagyon szeretem ezért elhagyni nem akarom
2011. nov. 7. 11:44
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Pedig vagy elhagyod vagy csúnya dolgok történnek és haragban, utálatban váltok el. Hagyd el és kezdj új életet.
2011. nov. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

azt s felvetette hogy nekem is jó lenne szilikon a mellembe és ezzel is nagyon megbántott engem mert szerinte igy nem vagyok elég feltünő csak csinos vagyok ezt mondja de szilikonmellekkel jol kjönne a vékonyságom ezt mondja. Én meg olyan vagyok hogy szeretek elrejtőzni inkább nem feltünösködni.

ilyen huzásai vannak

meg folyton ideges ha bármit kérdezek töle.

meg nem veszi fel a telefont

és hogy én őt ne kérjem számon de mindent harapófogóval kell kihuzni belöle

2011. nov. 7. 11:48
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
hagyd a francba az ilyen férfit. Kezdj új életet nélküle, ő meg szedjen össze egy szilikonmellűt, ha az kell neki.
2011. nov. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
hétköznapokon szemátkedik velem de hétvégén meg itthon van és akkor rendes de csak biztos azért mert szexet akar
2011. nov. 7. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!