Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Fontos!

Figyelt kérdés
Az történt hogy 18-án kellett volna megjönnie de nem jött meg. Nem vagyok biztos benne hogy terhes vagyok de soha nem késett még ilyen sokat mint most meg a hasam is fájdogál szurkálgat meg olyan fura érzésem van. Ma elmondtam a barátomnak de ő nem akar gyereket viszont ha egyedül kell felnevelnem akkor is megtartom mert én szeretném.A párom azt mondta mindenben támogat és mellettem van. De a legnagyobb gond az anyós jelőlttel van. Tudom hogy ő veszekedne meg nagyon nem örülne neki és a párom azt akarja hogy költözzek hozzájuk. Nem akarok oda menni mert ugyan elvagyok az anyóssal de sokszor ki vagyok akadva rá. A pénzből van a legtöbb vita mert ő olyan hogy egy hét alatt képes elverni több mint 100000 forintot és félek hogy majd emiatt nem fogunk tudni megadni mindent a gyerekünknek. Mit tegyek??
2013. szept. 22. 22:41
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Először is nem tudatalatt van ez az egész mert én tényleg tőle akarok gyereket. És már a kapcsolatunk elején tudtam azt hogy ő kb majd 30 éves korában szeretne gyereket. Nyilván nem ilyennel mérem fel a lehetőségeket.
2013. szept. 22. 23:08
 12/29 A kérdező kommentje:
6 együtt töltött év után én nem mondanám hogy bizonytalan a kapcsolatunk sőt szerintem egyre szorosabb lett az idő múlásával.
2013. szept. 22. 23:14
 13/29 anonim ***** válasza:
86%
Hasfályás? Milyen suliba jártál te?
2013. szept. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
64%

"Anya tudna segíteni de azt meg párom nem akarja mert azt mondja hogy nehogy már én döntsek mindenben. 21/ L"


Ja, persze, ha ő dönti el, hogy márpedig költözzél anyósékhoz, az normális. Ha te meg segítséget kapnál otthonról, az nem az.


Én biztos nem költöznék oda. Mi egy telken éltünk velük külön háztartásban, de én már ott megmondtam a férjemnek, hogy ha terhes leszek mielőtt elhúzunk onnan, én hazaköltözök.


Még ott se laksz, de már most az agyadra tud menni. Ez senkinek se lenne jó. Se neked, se nekik.


Amúgy szerintem ezt leginkább beképzeled magadnak, nekem is volt már ilyen, hogy "most olyan más érzés" meg "nem ilyen szokott lenni mielőtt megjön" stb. még olyankor is, mikor távolról se néztem férfira, nem hogy szexeljek. Majd megjön, de azért vegyél tesztet.

2013. szept. 23. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

A terhesség tünetei körbehatárolhatatlanok. De komolyan.

Simán lehet, hogy nem vagy az.

Persze lehet eltérőek a tünetek akkor is mikor éppen meg fog jönni és akkor mikor kiderül, hogy terhes vagy.


De! Én 18 napos késés után teszteltem, mert ugyanazok a tüneteim voltak mint mikor meg akar jönni és kiderült, hogy terhes vagyok. Szóval erre nem alapozhatsz.

2013. szept. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
64%

Te most vagy egy cigány csaj vagy, aki csak a szaporodási ösztöne után megy, vagy csak simán segghülye. De komolyan. Milyen iskolába jártál te, hogy egy épkézláb mondatot nem tudsz összehozni? Egyébként ezt úgy hívják, hogy önszuggerálás. Más néven "magadba beszéled a gyereket". 4 nap kihagyás után hülyeség terhességre gondolni ( csak példaképp, nekem 4 éve, minden júliusi menstruációm kimarad, és még egy valamikor év közben. Sőt, majd' egy évig nem menstruáltam, mert tele volt cisztával mindkét petefészkem. Na olyankor lehet gyerekre gyanakodni!) Ráadásul a pasid is mindenre vágyik, csak gyerekre nem, egy dolog, hogy azt mondja, melletted áll, más, hogy valójában a háta közepére nem kívánja. Ezek után meg ne csodálkozz, ha minden fontosabb lesz számára, mint a családja, és X idő után otthagy a fenébe!

Gyereket meg akkor szülj, ha el is tudod tartani, ne akkor, ha lusta vagy dolgozni, épp miután kiestél az iskolapadból...

Az ilyen butuska csitriket születésüknél el kéne kötni, nemhogy még szaporodni hagyni! Javaslom az elmúlt évek biológia (és nyelvtan) tankönyveit elolvasni!

2013. szept. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
68%

"egy hét alatt képes elverni több mint 100000 forintot és félek hogy majd emiatt nem fogunk tudni megadni mindent a gyerekünknek. Mit tegyek??"


Mókuska, te most komolyan a fiúd anyjának a pénzére fened a fogadat? A saját fizetését arra költi, amire akarja, te meg a purgyédnak majd szintén a saját keresetedből akarj mindent megadni, nem másokéból. Itt jön egyébként a kérdés, hogy "anyósod" tudja már egyáltalán, hogy az ő nyakára akarsz költözni, neki kellene eltartani téged is, a gyerekedet is, vagy csak a hozzád hasonlóan érett és megfontolt fickód fantáziál?

2013. szept. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
na mit teszteltél?
2013. szept. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
77%

Nem az anyósa pénzére fáj a foga, attól fél ha ott laknak és anyuka elszórja a pénzét, akkor 100%, hogy az lesz, hogy ők fizessenek minden közüzemi díjat, ők vegyék a kaját, sőt még kölcsön is adjanak már, mert örüljenek, hogy ott lakhatnak és különben is kéznél vannak kéregetni, még csak kimozdulni sem kell a kasszához.



Amúgy ezt csak én nem értem, hogy "elmondtam a páromnak, de ő nem akar gyereket" >< "azt mondta mindenben támogat és mellettem van"? Mi van? Gyereket azt nem akar, szóval ne legyen, de ezen kívül melletted áll? Akkor miben is áll melletted?


Szerintem erre mondják, hogy két hülye egy pár.

2013. szept. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
7:35- ös válaszolónak irom hogy képzeld nem vagyok cigány sem lusta dolgozni mennék én de nincs hova. Hát csak anyit még hogy te tiszta idióta vagy esküszöm. Nem tudom hogy van e gyereked vagy nincs de már előre sajnálom hogy ilyen hülye paraszt szülője lesz mint te.
2013. szept. 23. 21:23
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!