Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Fontos!

Figyelt kérdés
Az történt hogy 18-án kellett volna megjönnie de nem jött meg. Nem vagyok biztos benne hogy terhes vagyok de soha nem késett még ilyen sokat mint most meg a hasam is fájdogál szurkálgat meg olyan fura érzésem van. Ma elmondtam a barátomnak de ő nem akar gyereket viszont ha egyedül kell felnevelnem akkor is megtartom mert én szeretném.A párom azt mondta mindenben támogat és mellettem van. De a legnagyobb gond az anyós jelőlttel van. Tudom hogy ő veszekedne meg nagyon nem örülne neki és a párom azt akarja hogy költözzek hozzájuk. Nem akarok oda menni mert ugyan elvagyok az anyóssal de sokszor ki vagyok akadva rá. A pénzből van a legtöbb vita mert ő olyan hogy egy hét alatt képes elverni több mint 100000 forintot és félek hogy majd emiatt nem fogunk tudni megadni mindent a gyerekünknek. Mit tegyek??
2013. szept. 22. 22:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
75%

Először csinálj tesztet, ha pozitív, azért dokihoz is menj.


A párod nem akar gyereket, de támogat és melletted van?


Szerintem ne költözz hozzájuk.


Mennyi idős vagy? Dolgoztál már? Jogosult lennél tgyásra, gyedre? Lenne más segítséged, szüleid pl.?

2013. szept. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem, ki ver el ennyi pénzt egy hét alatt? A párod, vagy az anyja?
2013. szept. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Először is csinálj egy terhességi tesztet, addig nem kell mindenféléket képzelni. Ha negatív, akkor várj még egy kicsit és ismételd meg egy hét múlva. Ha pozitív, akkor lehet gondolkodni tovább.


A másik: te jóóó ég! A párod egy hét alatt 100ezer forintot elver? Ahh, nem lennék a helyedben. Nem lenne ilyen párom semmiképpen.


Három: Ha tényleg terhes vagy, akkor vagy egyedül neveled fel, vagy pedig igenis megbarátkozol az anyós helyzettel, vagy ketten költöztök valahova a pároddal.


Ennyi.

2013. szept. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Mégcsak 4 napot késett, az nem jelenti, hogy terhes is vagy, még megjöhet, de a teszt sokat tudatna veled.
2013. szept. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
kb 300-400 forintért bármelyik sarki drogériában vagy hipermarketben vehetnél tesztet és tudnád, 3 nap késés nem a világ, a fura érzés, meg a hasfájás az meg a menzes ztünete, nem a terhességé
2013. szept. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Az anyós ver el ennyi pénzt, én igy értettem.
2013. szept. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
71%
Ha fáj és szúrdogál ott másról lehet szó. Amúgy ilyen helyzetben először a pároddal kéne megbeszélni, hogy te nem szeretnél ott lakni, gondolom maradhatnátok a te szüleidnél is.
2013. szept. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Csinálok tesztet ez egyértelmű és ha pozitív akkor persze hogy megyek orvoshoz. Nem a párom hanem az anyós jelölt veri el a pénzt. Nem dolgoztam még mivel nemrég végeztem el a sulit és még nem találtam munkahelyet. Anya tudna segíteni de azt meg párom nem akarja mert azt mondja hogy nehogy már én döntsek mindenben. 21/ L
2013. szept. 22. 22:55
 9/29 anonim ***** válasza:
81%

Te tudat alatt gyereket akarsz ettől a fiútól. Most nem vagy terhes, de a lelked mélyén nem bánnád. Most meg is kérdezted a fiút, mit szólna, persze, meg vagy ijedve, mert bizonytalan az egész, a kapcsolat is, de te ezt a fiút szemelted ki apának.


Szerintem legközelebb ne ijesztgesd a fiút sem, magadat sem, vegyél tesztet, és ha negatív, említeni sem kell az egésze a fiúnak. A kapcsolat meg hadd fejlődjön magától, ne adj neki kényszerlöketeket.

2013. szept. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
22:49 igen a hasfályás lehet a menszesz jele de már megvan pár éve és tudom hogy milyen szokott lenni de ez most más biztos hogy nem fog megjönni ha menstruálok más tüneteim vannak.
2013. szept. 22. 23:04
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!