Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Véletlenül kicsúszott a...

Véletlenül kicsúszott a számon valami a párom anyjával kapcsolatban erre a párom úgy szájbavágott, hogy megdagadt a szám. Szerinterek jelentsem fel a páromat vagy nincs értelme? Nem akartam neki azt mondani de kicsúszott a számon.

Figyelt kérdés
2013. szept. 28. 22:35
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
78%
Hidd el, ha egyszer kezet emel rad, maskor is meg fogja tenni. (Tapasztalatbol mondom.) Minel hamarabb hagyd ott! Aki egy nore kezet emel, az nem ferfi, egy utolso undorito szanalmas fereg!!
2013. szept. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
54%

"Nem akartam neki azt mondani de kicsúszott a számon."


Ő se akart szájon vágni, csak kicsúszott az öklén. Szerintem ennek a kapcsolatnak akkor itt van vége, feljelentést egy pofon miatt én nem tennék, most egy életre megtanultad, miért nem szabad "anyázni", a következő kapcsolatodat majd ügyesebben alakítsd.

2013. szept. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
87%
Hagyd ott de nagyon gyorsan. Nem tudom mit mondhattál, de szerintem a fizikai bántalmazásra semmi nem lehet mentség. Képzeld ha mindenki megütné a másik embert amikor nem tetszik amit mond, a háromnegyed emberiség feldagadt fejjel járna az utcán.
2013. szept. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
53%
Neked a szád járt el neki a keze. Tanuljátok már meg,hogy a szavaknak is súlya van. Úgyvan jelentsd fel mert te gyökér voltál és szidtad az anyját. Szerintem ez veszett kapcsolat
2013. szept. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
63%
Hiába pontozzátok le az elsőt, tökéletesen igaza van! Nincs ok arra hogy a "férfi" megüssön egy nála gyengébbet!! Nem tudtok mondani, mert NINCS!
2013. szept. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
81%
Ha már ott tart a kapcsolatok, hogy feljelentésen gondolkozol, akkor a szakítás is szóba jöhet. Egyébként irány az orvos, látlelet és utána tehetsz feljelentést. Ha nyolc napon túl gyógyul, akkor súlyos, egyébként könnyű testisértés miatt.
2013. szept. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
80%

Volt itt ma egy másik kérdés, csak ott a csaj ütötte meg a férfit mert hát felidegesítette.Ott mindenki azt írta hogy hát no, megesik az ilyesmi.A többség simán a csaj pártját fogta.Azért ez elég érdekes...Szerintem egyik fél se szabad hogy megüsse a másikat, szóval hagyd ott. Viszont azért azt leírhattad volna hogy mit mondtál édes anyjáról.De egyébként mi az hogy: "Nem akartam neki azt mondani de kicsúszott a számon." Ne viccelj már.Nem tudod kontrollálni hogy mit mondasz?Én valószínűleg csak ott hagytalak volna a francba, de azért jó kérdés mit mondtál csak úgy véletlenül amitől így kiakadt.

(Ui.: Akit szeretünk annak nem szidjuk az anyját)

2013. szept. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
32%
Aki egyszer anyázik az fog máskor is. Az nem megoldás hogy azért nem anyázik hogy ne vágják szájba. El kell hagynia a pasinak ezt a nőt.
2013. szept. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
82%

A nő se üsse meg a férfit, de azért fizikailag van egy elég nagy különbség, mégpedig az, ha egy nő üti meg, az inkább nevetséges. Ha megnézel komoly női verekedéseket, akkor szétnyitott tenyérrel csapkodják egymást, vagy tépik egymás haját. Ezzel egy férfin, főleg, ha védekezik elég nehéz sérülést okozni. Ellenben, ha egy férfi meglendíti a kezét, az nem pcsa pofon, hanem adott esetben a nő foga vagy orra bánja.


De férfira és nőre is igaz, hogy nem a középkorban élünk és állatok vagyunk, ha nem tetszik, amit valaki mond, akkor nem verjük meg. Amúgy megint más kérdés, hogy az embernek általában akkor borul el az agya, ha van abban igazság, amit a fejéhez vágnak. Ha nincs, akkor érvel, besértődik, bármi. De ha van, akkor a primkó fajtája ugye odavág, mert mást csinálni nem tud és gondolja, hogy majd ha bekussoltatja a másikat, akkor legalább nem jön szóba ez a dolog, ami így van, csak nem szabad kimondani.

2013. szept. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
50%

Orvosi látlelet, feljelentés.

Tök mindegy, hogy mi az oka, SOHA nem emelhet kezet rád senki! Nem csak a férjed, nem, hanem SENKI!

2013. szept. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!