Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós kérdés. Jogosan telt be...

Anyós kérdés. Jogosan telt be nálam a pohár?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden összefoglalni a helyzetet:

párommal 1 éve vagyunk együtt, 20 évesek vagyunk. Ő még a családjával él, én már több éve nem (jelenleg albérletben lakom). Bizonyos okok miatt szinte mindig náluk kell lennünk... Már a kapcsolatunk elején tudtam, hogy nem lesz könnyű megférnünk az anyjával.. Nekem sok az a nő. Nyers, kiabálós, önfejű, okoskodó.. Az első találkozásunkkor is olyanokat kérdezett, amiről soha nem is akartam beszélni neki (nehéz gyerekkor, családi problémák).

Tudja, hogy az édesapám alkoholista, és sok gond van vele.. Ilyeneket mond: "miért nem itatjátok jobban, hogy megdögöljön?" -és hasonlók...

Ha összekapunk a barátommal, mindig mindent tudni akar, mindenért hisztis p*csának állít be (annak is nevez).

Olyan piti dolgokkal keseríti meg a mindennapjaimat, mint pl. amikor csak náluk vagyok, kiabál velem, hogy vegyek fel papucsot, pedig én SOHA nem hordtam mert nem szeretem.. Mégis, 1 év alatt nem sikerült ezt felfognia, pedig többször is elmagyaráztam.

Ha barátommal kettesben vagyunk a szobájában, kopogás nélkül ránk ront, reggel, délben, este, bármikor. Ha a barátom nyilvánosan megpuszil vagy megölel, az anyja felszólal: "seggemet közétek".

Ha a ruhámat (amit másnap felvennék mikor dolgozni megyek) átviszem, ő összeszedi és kimossa (frissen mosva vittem oda!!).. Majd 1-2 hét elteltével visszaadja. De nem egy olyan ruhám van, amit eltett és azóta sem kaptam vissza. Illetve már egy csomó bugyimat kidobta, mert "azt hitte, hogy egy rongy darab". Hozzá kell tennem, a saját édesanyám nem nyúlkál szó nélkül a ruháimhoz, mert ettől kikészülök!

Ja, és folyton stíröl. Szereti csapkodja a seggem.. A barátomnak párszor mondta: "megnőtt a melle vagy kitömködte?" -persze tőlem nem kérdez ilyet..

Mellesleg utálom a kiabálást, de a nő mindig mindenért visít...

Párom elmondása szerint nagyon szeret engem az anyja és csak jót akar.. Én igyekszem a lehető legkedvesebb lenni, de egyszerűen néha már kikészülök.


2013. okt. 28. 11:59
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
83%

"seggemet közétek" mi a f**z xĐ

nagyon komoly , barátod állítása szerint szeret téged , ebből látszik h mennyire szeret meg ha hisztis pics*nak nevez akkor ez tök 1értelmű h oda van érted

nagyon nem tudsz vele mitt csinálni

2013. okt. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
88%
Basszus, katasztrófa ez a nő. Nem megoldható, hogy ne járj oda?
2013. okt. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
82%
Azonnal hagyd ott őket! A sírba fognak vinni! Ha nekem ilyen anyósom lenne.... Te jó ég! Részvétem! :(
2013. okt. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
A barátomat csak nem hagyom el az anyja miatt... Ha a páromnak beindul a vállalkozása, összeköltözünk. Addig még néhány hónap...
2013. okt. 28. 12:09
 5/35 anonim válasza:
51%
Hát akkor kitartást! ;)
2013. okt. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
89%
És ha nem indul be? Ne legyél már ennyire naiv. Elhagyni nem kell, de én kerek perec megmondanám, hogy nem megyek oda többet. Kell ez neked? Nem. Külön életed van, menjen a srác ha akar valamit.
2013. okt. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
89%
Én egyáltalán nem tudlak sajnálni. Miért vagy ott olyan sokat? Azt írod, hogy albérletben laksz. Miért nem megy hozzád a barátod?
2013. okt. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Fentebb már említettem, hogy oka van annak, hogy náluk vagyunk.. Sajnos egyelőre nem tudja megoldani a barátom, hogy nálam tudjon lenni (munka, stb). Azért az durva lenne, ha az anyja miatt nem lennék hajlandó találkozni a párommal, nem?! Azért csak fontosabb a barátom...
2013. okt. 28. 12:30
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Azért az furcsa, hogy sosem tudtok nálad lenni.


Máshogy ezt a helyzetet nem lehet megoldani, csak úgy hogy nem vagytok ott. Ő változni nem fog, ez nyilvánvaló.

2013. okt. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
54%

Igen jogos.

Én még ilyen primitív közegről, amiben mozogsz mostanában nem hallottam. Ez csúcs.

Vannak dolgok amikre anyósod azt hiszi vicces pl "se--met közétek", a többit nem tudom, annyira sötét közeg, hihetetlen, egyébként ez az anyós típus átnevelhetetlen, főleg lyen idősen..

Én eleve a szüleim által nem ilyen közegben nőttem fel, hallomásból tudtam, hogy van ilyen is, de őszintén, milyen egy ilyen nőnek a fia?

Mit csinál? Böfög, fingik, elveszi ami jár neki éjjelente, félni kell, hogy szájonkap?

Igen, ez a vagyontalan nők sorsa.

2013. okt. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!