Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem vagytok depisek, nem telt...

Nem vagytok depisek, nem telt be a pohár nálatok az időtől és a bezártságtól?

Figyelt kérdés
2 hete itthon vagyok a kicsimmel ő már jobban van, de én még mindig nagyon beteg vagyok. Utálom ezt a szürkeséget, a bezártságot, a rossz időt, hogy sokszor nem találjuk fel magunkat, hisztis a picur. Sokkal jobb lenne kint a játszón, napsütésben, emberek között, nem?
2012. febr. 1. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
DE :)én kettővel nyüglődök itthon, unom én is, ők is.
2012. febr. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem már igen,néha a falat kaparnám,ettől az időtől,a fiam hiszijétől,és attól,hogy most nem nagyon tudok kikapcsolódni
2012. febr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De igen!2 hete nem dolgozom és ógy érzem lassan az agyamra megy a bezártság.Ma délután már kínomban nekiálltam vasalni,pedig azt egyébként nagyon utálom,de most még ez is jól jött,hogy le tudtam foglalni magam.

Jöhetne már a tavasz,de sajna úgy néz ki,hogy még csak most jön az igazi tél!:(

2012. febr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem ezt az időt, de szerencsére mi sokat vagyunk babás rokonnál délelőtt, játszóházban, anyuéknál, és babatornán. Így ki lehet bírni, de ha egy napig nem mozdulunk ki, már a fejemen táncol a másfél éves fiam, meg én is a magamén a bezártságtól.
2012. febr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az, mondtam én is, hogy majd meglátjátok, jól megszívjuk és még márciusban és hideg lesz, mert enyhe az eddig tél. Olyan szürkefátyol van az emberen, én speckó semminek nem tudok örülni, nem lehet programot csinálni, úgy amblokk elegem van. A sok házimunka, a monotonitás kikészít. Még aludni sem tudok egy jót, se nappal, se éjjel, a nap 24 órájában köhögök, és nem javulok. Át sem tudom hívni a másik családos anyukát, hisz betegek vagyunk. Na mindegy, majd csak kitavaszodik már, mondjuk én október óta erre várok :)
2012. febr. 1. 16:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is nagyon várom a tavaszt, befordulunk itthon...
2012. febr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!