Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindent magára önt a férjem!...

Mindent magára önt a férjem! Mit tegyek hogy erről leszokjon? Elhasználja a tusfürdőmet, samponomat És ott telt be a pohár hogy magára öntötte az intim mosakodó gélt is.

Figyelt kérdés
Már elégé idegesítő neki is vannak cuccai.. én sem nyúlok hozzá.. Amúgy 2 éve vagyunk házasok és 1-2 hónapja kezdte használni... Köszönöm a válaszokat! 29N
2011. júl. 31. 19:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
El kell dugni előle az ilyen dolgokat.
2011. júl. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Pakolj el mindent, és tegyél ki egy szappant. Azt nem lehet önteni.
2011. júl. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

Hát ez személyfüggő...ha téged zavar akkor tedd olyan helyre ahol nem keresné. Nem azt mondom hogy dugd el.

De egy házas életben miért akkora katasztrófa ha egy tusfürőt meg sampont használtok?

2011. júl. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
35%

Rakjál ki domestost a tusfürdőid helyére,hidd el leszokik róla.....


26/N

2011. júl. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Én nem hagynám ki, biztos megviccelném. Keverj bele valamelyikbe valamit.
2011. júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Azért találták ki a női tusfürdőt és a férfi tusfürdőt. ( külön -külön. Jó e még nem nagy katasztrófa csak már idegesít. Főleg hogy a múltkor intim gélel mosta le a lábát..
2011. júl. 31. 19:20
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de én tök jól szórakoztam a kérdéseden! :D

Amugy miért nem beszéled meg vene? Ha nem ért akkor ovis szinten:

Behívod a fürdőbe és mutogatsz:

"Szivem ez az én tusfördőm, samponom stb. Ezek pedig a te cuccaid...nos a tieddel azt csinálsz amit akarsz az enyémhez ne nyúlj!

Látod enyém-tiéd...enyém-tiéd... (És mutogasd a cuccokat)

XD

2011. júl. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Tényleg vicces... Megmutattam neki mi az ami nem neki való.. erre megrántotta a vállát és kiment.. Mondom kösz.
2011. júl. 31. 19:23
 9/21 anonim ***** válasza:
72%
Miért baj az, ha a tiédet használja? Na bumm, akkor csak azt a fajtát kell venni, nem kell neki külön
2011. júl. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy nagyon drága samponom, feltűnt, hogy milyen hamar fogy, drága párom tusfürdőnek használta. Kiakadtam, hogy még meg se nézi csak öntögeti magára.
2011. júl. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!