Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyosom mindenbe belekontárkod...

Anyosom mindenbe belekontárkodik, hogyan állitsam le?

Figyelt kérdés
Sajnos egymás mellett lett épitve a két ház, a lényeg az, hogy innen költözni nem birunk..(egy gazdaság) De mivel nincs elkeritve külön a mi udvar részünk, ezért ő átjárkál, meg nem is lehetne elkeriteni, a ő házukbol nyilik egy ajto erre a mi házunkra is egy.. és anyosom örökké mindg mindent tudni aka és nem is nehéz neki megtuni, hiszen kilép az ajton és látja, ha bicikli, vagy babkocsi, vagy motor, vagy akármi van az udvarban vagy a ház előtt áll pl. egy auto..és arrol tudja, hogy ki van nálam, vagy ha pl én elmegyek ithonrol, akkor azt is le tudja egyből, mert nincs itthon a biciklim.. elegem van, hogy mindenbe bele kell kontárkodni, ha nem is tudja meg, akkor diret rákérdez, de látom rajta hogy bosszantásbol mondja nekem, pl. láttam itt volt nálad a Bea ugye? most erre mit mondjak? Meg ha megyek befizetni a számlákat kiles és örökké rámsozza...jo befizetem, nem lényeg, csak elegem van, hogy mindenre rákérdez, mindent tudni látni akar..hiába tagadom le, vagy mondok mást..mit tegyek? A párom nem tud mit tenni, ha me is mondaná akkor is az udvarunkon át kell, hog menjen, ha pl segit aposomnak valami gépet felakasztani...

#kontárkodás #anyosbaj
2013. nov. 12. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Ez ellen nem tudsz mit tenni, ez mindig is így lesz.

Kitartás, és próbáld nem idegesíteni magad ilyen apróságokon.

2013. nov. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak már kezd betelni a pohár, ez mellett beszol, csesztet, egyik pillanaban azt mondja, hogy kövér vagyok persze viccből, aztán meg hogy anorexiás, meg ilyenekt, a páom füle hallatára, ők meg csak röhögnek rajta...
2013. nov. 12. 17:19
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Vedd lazábban. Engem nem zavarna, ha rákérdez, hogy volt-e nálam az xy. Mondanám, hogy igen!

Ha meg beszól valamit, pl. hogy kövér vagy. Válaszold, hogy még így is vékonyabb vagyok, mint te.

Kérd meg te is erre-arra, aztán lehet, hogy leesik neki, hogyha békén hagy, akkor te is őt.

2013. nov. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
mondjuk állj a sarkadra, és mondd meg neki, hogy baromira nem vicces, ha dagadtnak hív, nem normális, hogy átjárkál, és fizesse be a számláit maga...
2013. nov. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

ajtó befalaz vagy rátol egy szekrény, porta elkerít

problem solved

2013. nov. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
amúgy meg ja, kerítés, zárható ajtó, külön bejáratot épít, külön postaláda, külön élet
2013. nov. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mondjuk benyögném, hogy semmi köze hozzá ki volt nálam, vagy hová megyek. És hogy törődjön a saját dolgával, a saját külsejével. Ha valaki ennyire nem képes tiszteletben tartani a másikat, ott már agyilag gond van...
2013. nov. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Na és akkor mi van ha megkérdezte itt van a Bea?A kákán is csomót keresel,elkönyvelted anyóst útálni kell.Ezen felül akár milyen jó indulattal lehet feléd azt is sértésnek veszed.Nézd más szemmel,meg lehet semmi rossz szándék nincs benne csak te veszed bosszantásnak.Abban sincs semmi ha mész a postára és oda adja a csekkjeit.Most nem mindegy 2 adsz fel vagy 3at?Saját magad huzod fel olyan dolgokon amin normál esetbe átsiklanál ha nem utálnád annyira
2013. nov. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!