Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miert akar beleszolni mindenbe...

Miert akar beleszolni mindenbe az anyosom? Hogy ertessem meg vele hogy nekunk igy tokeletesen jo minden?

Figyelt kérdés

Jon a 2. babank, anyos megint kezdi... Egyebkent nagyon szeretem ot, de azert szerintem vannak hatarok...

Igy kezdte: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..


Aztan nagyon jol tudja, hogy mososzodaval mosok es nekunk megfelel. Ma elkezdte mondani, hogy o ezt meg azt hallotta a tv-ben, radioban, boltban (az eladotol, akinek nem erdeke, hogy leszolja a mososzodat-nem jo a feher ruhakhoz, beszurkiti). A lany trikoja is milyen szurke, jajjj! A fehereket ne mossam egyutt a szinesekkel- de mondom nekunk van kb 4-5-db 92-98-as kistriko, 2db pizsifolso, amik miatt nem fogom kulon beinditani a 8kilos mosogepemet, be a szinesekkel, kesz. Hat ki latja a trikot?? Ha annyira fontos basszus veszek akkor...

Most jottem haza gorcsolesek miatt a korhazbol, es kepes ezt hajtogatni, nem hagy pihenni sem.

Pici apro dolgok, de ha ilyen baromsagok mennek az ember fulebe egyfolytaban, hat mar marha idegesito! Hat en beleszolok az o dolgaiba? Hogy retkes minden naluk stb...

Segit most pakolni, de egyfolytaban nyog, jajgat, erezteti h kelljek mar fel, de ha jon apos vagy a parom, egybol : " jajjj mondom hogy fekudj le, de nem hallgatsz ram..."

Mit csinaljak vele?! Mar nem valaszoltam, igazat adtam neki, rahagytam.... De csak ramaszik az agyamra.....


2013. okt. 12. 13:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Minek mondod el neki mivel mosol. Nem teljesen mindegy egyáltalán hogy került ez szóba.
2013. okt. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Dicsertem hogy milyen jo es mennyi mindenre jo, de meg mikor!!! Hat a persillel, ariellel o nem tudja rendesen kimosni a parom munkasruhait (elvitte, h majd o..), a parom meg hozza nekem h inkabb en.... Nah de most ilyen hulyesegekert kell engem piszkalni??!
2013. okt. 12. 13:17
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

Mondjuk a szineseket a fehérrel én sem raknám be. De ez a te dolgod, hogy el vannak szürkülve a ruhák vagy sem.

Tegyél be zenét és akkor nem hallod, hogy muit mond.

2013. okt. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Persze, hat ami az en vagy a parom feher ingje, azt kezkozt mosom, szepek!!! De nehogy mar par kistrikot es ket itthoni pizsiert inditsam be kulon a gepet.... Osszesen nincs annyi feherunk h kitenne egy adag mosast.
2013. okt. 12. 13:26
 5/21 anonim ***** válasza:
62%

1. Légyszi tanulj már meg rendesen írni, ez így olvashatatlan.


2. A fehéreket és a színeseket pedig igenis külön szokás mosni VAGY minimum mosókendővel, az felfogja a színt. Együtt valóban megfogja/szürke lesz elkerülhetetlenül. Az anyósnak valószínűleg több tapasztalata van ebben és úgy a házimunkában egyáltalán, segíteni próbál. Nekem is ilyen jellegű problémáim voltak (szinte csak fekete és sötét ruha, 1-2 fehér), tőle kaptam mosókendőt hogy a fehér is fehér maradjon, és bevált nagyon.

2013. okt. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Ezek szerint azert csak erted hogy mit irok, persze ennyire lenyeg ebben a kerdesben es valaszaimban a helyesiras...

Szoval akkor nekem megerne ezert a par kisruhaert (amit raadasul nem is latni, mert kistriko) beinditanom a mosogepet, amibe -> 8 kilogramm ruha fér <- .......

2013. okt. 12. 13:37
 7/21 A kérdező kommentje:
En nem azt mondom hogy nincs igaza, meg neked is a mosokendovel meg kulon mosassal, oke, de miert kell ram eroltetni????
2013. okt. 12. 13:39
 8/21 anonim ***** válasza:
46%

Talan mert igenytelennek tunsz?

En meg nem hallottam olyan norol, aki a fehereket a szinessel mossa ki.... Ez a "ki latja a trikot" hozzaallas nagyon gaz. Ennyi erovel csak ott takarits, ahol latszik.

2013. okt. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
54%

"-> 8 kilogramm ruha fér <- ......"


Benyomod a fél mosás gombot. Manapság minimális vizet használnak ám a mosógépek.

2013. okt. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%

OFF "A lanyom viccbol csipore tette a kezet es odaszolt a festonek, akit ismer regota: "hee, mit bamulsz?" "

Baxus, en is szegyellnem magam, ha a gyerekem ilyet szolna be egy felnottnek.

2013. okt. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!