Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Após ÉN Barátnőm, mit csináljak?

Após ÉN Barátnőm, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Após Anyós külön él, após kamionozik, állítólag sokat keres . Barátnőmnek (lányának) , meg nem hajlandó semmit se venni, haza jön egyből ez volt az volt kamionozás közben , nem az az első hogy lányom van e ruhád, suli hogy megy , kajád van-e stb. Ráadásul apósnak van egy 2 éve tartó kapcsolata és az is fontos , kamion meg az a nő. Azt nekem pampog hogy vigyázzak a lányára , de neki kell felnevelnie amig önállónem lesz , saját állás stb. Az a lényeg nekem is kell saját szabad tér, alakítsam az életem . Mert még nincsen meg nekem sem az anyagi háttér , értem itt saját ház , albérletbe meg nem költözhetünk össze. Az apja csak magára gondol . Belföldön is tudna kamionozni. Nekem is vannak problémáim , már kezdek besokalni , kezdem úgy érezni érdemes-e az életemet tönkre tenni ez miatt . Néha azt gondolom Jobb lenne egyedül azt leszarom az egészet így nem haladok sehova jövőmet tekintve , de csak szeretem a barátnőmet . nem tudom mi tévő legyek . Saját ház lenne a legjobb . Bocsi ha nagyon zavaros , de rem. érthető lesz valamennyire .

2013. nov. 21. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

És mégis mit akarsz ebből kihozni. A szitu érthető, de az hogy mit vársz az nem.

Te tartod el a barátnődet?

2013. nov. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ad neki pénzt . Azt mondja legyek mellette mindig (veszélyes környéken laknak) , amíg ő távol van, meg segítsek a háztartásba . De ez nem az én problémám. Nekem is épÍtenem kell a jövőmet , így meg leragadok . Após meg semmit se tud felmutatni a kamionozásból . Meg nem értem akkor miért nem költözik össze azzal a nővel.
2013. nov. 21. 19:20
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
jesszasz, a barátnőd apja az apósod? Akkor ő a sógornőd, nem?
2013. nov. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bocsi az ilyenekkel nem vagyok képe, apósnak a lánya bátya hogy kell mondani . De nem ez a lényeg , hanem mit csináljak , ill mit javasoltok.
2013. nov. 21. 19:29
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Az apósod lánya az a férjed testvére.

Férjed mit szól hozzá, hogy ti tartjátok el a testvérét?

2013. nov. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
térj át gyengébb drogra
2013. nov. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Elolvastam kétszer, de nem értem.

Ki neked ez a lány? Vele jársz?

Miért ne tudnál emiatt te előrelépni? Ha csak barátnőd (jársz vele) akkor nem laktok együtt, ergo néha találkoztok, aztán annyi.

Ha meg csak ismerősöd, barátod akkor meg semmit sem kell tenned. Egyébként sem értem mit kellene neked tenni. Majd akkor tegyél valamit ha elveszed feleségül. De a házasság se arról szól, hogy neked lakással kell rendelkezned, hanem majd együtt vesztek lakást.

2013. nov. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A kamionos hapsi a kérdező férfinak a leendő apósa. Ergo, a kamionos lányával jár, aki elvárja, hogy figyeljen a csajra amíg oda van. Kusza, de ennyi a lényeg.


Kérdező. Egyrészt valahol kötelességed is, vagyis ennek belülről kellene jönnie, hogy aggódsz a barátnődért, figyelsz rá. Az, hogy az apja nem pénzeli nem a te posztod, a véleményed meg lehet róla.

2013. nov. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem igazán értelek, de szerintem te sem magadat...

a barátnődnek van apja, aki nem te vagy, miért akarsz úgy viselkedni?

Ahhoz meg, hogy a pasi - aki távolról sem az apósod - kivel él együtt, végképp nem értem, mi közöd van.

2013. nov. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem kell eltartanod. Akkor úgy igazából mit kell csinálnod, ami ennyire zavar?
2013. nov. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!