Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Unom, hogy após egyfolytában...

Unom, hogy após egyfolytában hozzánk jár, hogy lehetne leszerelni? Nem élünk ott, de minden "okoskodása" csak bajjal jár.

Figyelt kérdés

2013. okt. 7. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
mi a kérdés?
2013. okt. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
fejbe kell rúgni. s azt is aki nem érti a kérdést.
2013. okt. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én speckó nem értem: "hozzánk jár... nem élünk ott."

Nem éltek ott, ahova jár hozzátok? Vagy mi van?

2013. okt. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%

Mit nem értesz ezen. Nem élnek ott apóséknál, különélnek, de az állandóan a nyakukra jár.


Magyarul, ha valaki itt leírja, hogy mindenbe beleokoskodik anyós, após, akkor egyből mindenki rájuk kiabálja, hogy mer' nem kell a fedelük alá költözni, ha nem tetszik húzzál el, az ő háza stb. A kérdező igyekezett tisztázni már előre a helyzetet, hogy ők külön élnek, de após oda is utánuk megy okoskodni.

2013. okt. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a kisegítést.

Ez esetben felmerül a kérdés, hogy csak te unod, vagy a párod is. Ha csak te, akkor a párod hozzáállása nagyobb gond, mint az apósod ugatása.

Ám ha a párod is unja, akkor neki kell helyre tenni az öreget.

2013. okt. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen bajjal jár? Milyen okoskodása?
2013. okt. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 vaszily katalin ***** válasza:
0%
nálunk a tesom keresztapja járt,mindig.igaz hizelegni,ja s engem molesztált,kicsi korom ba.nincs kiskoru ,lehet molesztál valaki.vagy a feleségedet molesztálja.félti a lányát,.nekem az apukám járt okoskodot,még a hütöt is megnézte van e mit eni.betelt a pohár,jol meg monta,azota telefonál jöhet e.
2013. okt. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, minden elismerésem....egy normális mondant nincs a 3 sorban, amit leírtál.


Elkell mondani a papának, hogy kicsit hagyjon benneteket, megvan az életetekés majd ti meghívjátok és meglátogatjátok. Ne menjen kéretlenül,mert nem illik. Ennyi.

2013. okt. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"egy normális mondant nincs a 3 sorban, amit leírtál."

15-nél meguntam számolni a hibákat...

Kérdező, fiú vagy, avagy lány? Milyen természetű dolgokba szól bele az apósod?

2013. okt. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!