Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miert ellensegesek a baratnok/...

Harleynagyi kérdése:

Miert ellensegesek a baratnok/felesegek valasztotjuk edesanyjaval?

Figyelt kérdés
tudom os idok otta ez egy elfogadot hogy az Anyost utalni kell, Igy mar az elso meg ismerkedes alkalmaval csak negativ oldalat figyelik az Anyosnak persze ez forditot esetben is igy van .Valaki probalta ezt a hagyomanyt meg valtoztatni ??!!!!

2013. okt. 23. 16:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hát hogyha a választójuk édesanyja 1 házisárkány akkor én is ellenséges lennék, de ha normális az anya akkor a barátnővel/feleséggel van a baj! :)
2013. okt. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Akkor van baj,ha a barátnő/barát,túl okos és túl szép...
2013. okt. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha azzal kezdi hogy felhív h ismeri a fajtámat, és ha még egyszer a fia közelébe lát kitépi a lábamat, meg amúgy is takarodjak a p***ába, csak mert a szüleim nem építettek hatalmas karriert, hanem betegek lettek, így nincs vagyonnyi örökségem. Ekkor mi mást tudnék tenni?

Amúgy nyitottunk egymás felé, de a bicskát mindig kiteszi (csak a mihez tartás végett!)

2013. okt. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nem úgy alakul ki, hogy a párom anyja, akkor hopp utálom. Gyakran a kedves mama próbál olyan szinten beleszólni a pár életébe (mondván ő mindent jobban tud).


Nálunk pl. az anyósommal nincs gond, ellenben anyukám az a tipikus anyós, akiről a viccek szólnak.

2013. okt. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Először általában kedvesek és udvariasak. De ha az anyósjelölt elég sokszor megbántja, megszólja őket, előbb-utóbb elegük lesz.

Én az előző anyósjelölttel nagyon jó viszonyt szerettem volna, így is viselkedtem, kedves voltam vele, segítettem a háztartásban, stb. Aztán azt kaptam, hogy hagyjam békén a fiát, mert ő nem engedi, hogy ott hagyja őt, vele fog élni és kész. Mondjuk így is lett.

2013. okt. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
itt lenyegeben 3-4 ember csaladi visszonya szoval nem elkepzelheto hogy ellensegesen allunk hozza mivel ott a nagy szo "ANYOS" En mind 2 Anyosomat szerettem ( lehet voltak dolgok amikbe nem voltunk kozos nevezon )Ma mar En is Anyos vagyok es lehet most sem vagyunk kozos nevezon de orulok hogy Fiam es lanyom valasztottai nem igy velekednek rolam ahogy itt a meg jegyzeseket olvasom
2013. okt. 23. 17:27
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem álltam hozzá előítélettel, és viszonylag jó a kapcsolatunk, de anyóspajtinak már van pár olyan húzása, amit nem tartok korrektnek. Egyébként messze nem az a többség sztem, aki alapból fúj, a menyek közül, hanem az, akivel az anyós(jelölt) bánik ellenségesen első perctől kezdve. Utána meg a fene akar teperni, ha látja, hogy ellenséges vele az anyós, és talán még azt is elvárja, hogy a talpát nyalják. A környezetemben jóval több hisztis, rosszindulatú anyóst látok mint menyet, főleg azért, mert:

1) anyós nyilván idősebb (optimális esetben), és azt hiszi, hogy azért, mert idősebb, mindenben igaza van/őt tisztelni KELL/a meny nyalja a talpacskáját

2) fiús anyák féltékenyek, hogy vki elvette tőlük a pici fiacskájukat.


De azt, ha tényleg ok nélkül ellenségeskednek a párjuk anyjával, nyilván elítélem. De abban rohadtul nincs igazad, hogy ez hagyomány meg a menyek kezdték el.

2013. okt. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
kedves #7 valaszolo nekem azert velemenye ez hogy osi hagyomany mivel emlekszem a szuleim sem szerettek egymas szuleit :-)) de a nagyszuleim sem szerettek egymas szuleit , Itt olvasva rengetteg gyulolkodes az Anyos irant , Emberek vagyunk hibazunk es neha nem gondoljuk att szavainkat vagy cselekedutunket nem is ggondolva arra hogy ezel a masik felet megsertjuk vagy fajdalmat okozunk szamara.
2013. okt. 23. 17:59
 9/15 A kérdező kommentje:
meg csak anyit dolgozo emberek vagyunk igy nincs lehetoseg arra hogy naponta lathasam gyerekeim szoval ha jonnek probalok olyan etteleket fozni amit tudom hogy Fiam kedvence es nem gondolva arra hogy talan a menyemet ez bantja ( nem zavarja ) de ha igen akor akaratom ellenere bantanam meg
2013. okt. 23. 18:03
 10/15 anonim ***** válasza:
15%

Hát, a helyzet az, hogy az ember mindig párt választ magának, nem anyóst, és hát a kedves, imádott, szeretett párnak nem feltétlenül van egy szimpatikus anyukája. Ahogy egy közösségben sem (pl. munkahely) sem kedvelünk mindenkit, a párunk családjában sem, és bizony gyakran az anyós is ez a kategória.

Nekem pl. kicsi fiam van, de már néha most is eszembe jut, hogy ha majd egyszer, ha felnő, haza ne hozzon egy festett, nyafka, lo..ós kinézetű tigrisasszonyt. Mert hiába lesz a szemem előtt az, hogy "de a fiam szereti", én akkor sem leszek képmutató, sosem tudtam megjátszani magam. Ugyan ez a helyzet, ha egy tutyimutyi, kétbalkezes, csendes lánykát hozna haza, tuti nyakon vágnám, hogy "cicám, egy kis életet ebbe a haldoklásba!"

Szörnyű anyós leszek.. Jáááaaaj! :P

2013. okt. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!