Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósomnak milyen fajta házi...

Anyósomnak milyen fajta házi munkával tudnék meglepetést okozni?

Figyelt kérdés

Amióta megszületett kis babám azóta elégé lefoglal de most békésen alszik és van 1 órahosszám kb amit házi munkával tudok tölteni.

Anyósom dolgozik, megfőzve megvan, ki mosva ki van, ablakot nem rég takarított, ma a mi szobánk ablakát takarítottam.

ki van porszívózva.

El van mosogatva.

Úgy érzem hogy nem elégedett velem mostanában, nekem ott a kicsi és pont olyankor nyűgös mikor tudnék neki segíteni.

Valami olyan dolgot szeretnék csinálni ami látszik.

És aminek örülne is hogy neki már nem kell megcsinálnia.

De a saját szobájába nem akarok bemenni és pakolászni amúgy is rend van nála, nehogy azt higye kupászkodok.

9 helység van a fürdő szobával együtt.

Ő soha nem hív még akkor sem ha segítségre van szüksége.



2013. dec. 9. 13:34
 1/9 anonim válasza:
88%
Süssél süteményt.
2013. dec. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is ez jutott eszembe, hogy süssél sütit.
2013. dec. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Hűtő mikor volt utoljára leengedve és kitakarítva? WC-fürdő takarítása? Edények szekrénye portalanítása?
2013. dec. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Nekem úgy tűnik, hogy rendet tartasz, tisztaság van. És most is a takarításon jár az eszed. Szóval valószínűleg anyósod sose lenne elégedett. Biztos így is sok mindent megteszel.
2013. dec. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod átjöhetsz hozzánk, a fürdöszobát ha kitakaritod majd én megdicsérgetlek anyosodnak :)
2013. dec. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Felmosás.porszívózás, seprés. Ezekkel nem nagyon lehet mellényúlni, meg nincs az, hogy máshogy csinálod, meg gondolom az általa választott takarítószerek vannak otthon, úgyhogy az is ok lesz.
2013. dec. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Végül is letakarítottam 2 szobában 2 szekrénysort bútor tisztítóval a mama szobáját és a sógoromét.

Letörölgettem a port . A hűtőt nemrég pucoltam ki, azt most nem kell.

2013. dec. 9. 15:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Szedd le a függönyöket, mosd ki őket, utána (másnap) vasald ki, tedd vissza. Díszítsd fel a házat (ablakok, ajtódísz, terítők)

vagy kezdj el mézeskalácsokat gyártani, fejben összerakni a karácsonyi menüt és beszerezni az alapanyagokat (liszt, zsemlemorzsa, cukor, díszítők, élesztő, sütőpor, olaj, tej, tojás, mák, dió...).

Én ezt fogom csinálni a következő 1,5 hétben, mert én is "ráérek" otthon napközben és így legalább nem kell est6énként kínlódni ezekkel.

2013. dec. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ÁÁÁ ablak pucolás, függöny mosást észre se venné , volt már rá példa hogy utánam csinálta meg mert nem szóltam neki hogy már én csináltam.

Szemüveges.

2013. dec. 9. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!