Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tehetnék? Már szinte...

Mit tehetnék? Már szinte rosszul vagyok ha náluk kell lennem!

Figyelt kérdés

Barátommal másfél éve vagyunk együtt. Ő 21 én pedig 18 éves vagyok. Én most végzek gimibe, ő pedig egyetemre jár. A családom teljesen elfogadta, nagyon sokszor itt van. Itt is aludhatok, szüleimmel nagyon jó viszonya van. Szeretik őt.

Viszont az ő családjával más a helyzet. Állandóan meg akarják neki mondani, hogy mit csinálhat. Mikor lehet itt nálunk, meddig, mikor menjen haza. Ha náluk vagyunk 1 órán belül legalább háromszor bejön vagy az apja vagy az anyja, csak úgy mondani valamit, ami teljesen jelentéktelen. Emiatt már a szex sem a régi, mindig megzavarnak és már kedvem sincs elkezdeni se.

Rengeteget beszéltem már vele erről, de nem tudja felfogni, hogy ideje lenne a sarkára állni. És igenis eltud menni dolgozni, hogy ne tudják a szülei azzal zsarolni, hogy még ők tartják el.

Mit tanácsoltok? Mit kéne csinálnom?


2013. dec. 9. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Találkozzatok nálatok, és kész. Nem kötelező odamenned, ha nem akarsz. Ha a Te szüleiddel jó a viszony, akkor miért erőltetitek a másik vonalat.

Amúgy meg a párod tényleg elmehetne ilyen idős fejjel dolgozni.

Mert mielőtt bárki is a sarkára akar állni, jó tudni, hogy egyedül képes fenntartani magát, hátha megkapja szüleitől a lehetőséget, hogy ha nem tetszik el lehet költözni. /Jogosan./

2013. dec. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az en parom ugyanez. Csak mi 5,5 eve vagyunk egyutt, es a paromat a szulei egesz nap robotoltatjak meg akkor is, ha ott vagyok. Elment dolgozni, de nem nagyon valtozott a helyzet. Odaig fajult, hogy en nem jarok le hozzajuk.


Nehezen szakad el az ilyen fiu otthonrol... Anyumek felajanlottak, hogy koltozzon ide, hogy aludni tudjon. Szerintem nem lesz ebbol semmi...


Tehat annyit tudsz tenni, hogy varsz, mig ossze tudtok koltozni.. :(

2013. dec. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szülei nem engedik, hogy sokat legyen itt. Mert szerintük anyuék nem akarnak még egy embert etetni, itatni. Itt kezdődik a baj..
2013. dec. 9. 16:04
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

Szokd meg,sajnos!

Az én párom lassan 35 éves,még is az anyjának a vágyait lesi, kinyalja a seggét is. Mivel szeretem kénytelen vagyok elviselni. :(

2013. dec. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De iszonyat irritáló, és nem tudom megállni, hogy ne szóljak bele. Egyre többet veszekszünk ezen..

Tudom, hogy az ő dolguk, de egy kicsit függetlenedhetne ennyi idősen.

2013. dec. 9. 16:13
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Nekem többek közt ez vezetett a szakítàshoz. Az ex annyira meg akart felelni az anyjànak, hogy a vègén elhitte neki, hogy biztos tőlem kapott nemi betegsèget, mert megcsaltam. Persze nem csaltam meg, ès nekem nem volt semmi bajom, kivizsgáltattam magam.

A csalàdi eseményekre nem mehettem, mindenért kritizàlt, azt állìtotta, hogy droggal tömjük a fiát, meg átmossuk az agyàt.

Amikor felújìtás miatt hozzàjuk kellett volna költöznöm pár hétre megtiltotta, h kulcsot kapjak. (Ex 6ra járt dolgozni, én 8ra)

2013. dec. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Válalhatok munkát suli mellet csak éppen rohantul el lesztek fáradva minden nap végén és szex se sok lesz.


A legolcsóbb albérlet 60.000 és számold bele a többit.

Nem tom h menyire kivitelezhető de beszélj a szüleiddel h nálatok lakhasson havi X ezerér.

Vagy albérlet, bár oda legalább 100.000 kakucio is kell.

2013. dec. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Olyan gáz ez a sok tutyi-mutyi srác :D
2013. dec. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos sok mindent nem tudsz. Elmehet dolgozni de ezzel anyagilag függetlenedni nem tud hacsak haza nem ad annyit, hogy a költségeit teljesen fedezze és azt mondhassa, hogy nem függ a szülőktől. Az ajtóra meg nyugodtan rakjatok fel zárat és használjátok is!
2013. dec. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!