Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Holnap költözök apósékhoz,...

Holnap költözök apósékhoz, nagyon félek hogyan tudunk együtt élni. Mit tegyek annak érdekében, hogy minden rendben legyen?

Figyelt kérdés

Anyósom augusztusban halt meg, de már rég óta mozgássérűlt volt.

A ház eléggé koszos, félek, hogy velem takarítatnak majd ki és nekem kell majd főznöm is. Három férfivel fogok együtt élni. Ti mit tennétek?


2013. dec. 22. 16:52
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
68%
Nagyrészt ez a világ még arra rendezkedett be, hogy a nő dolgozik otthon is és a munkahelyén is + a gyerek. kevés az, ahol a férfi is csinál valamit otthon. Szóval erre készülj fel. Ha eddig nem csinálták meg ezután sem fogják.
2013. dec. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben inkább albérletbe mennék a párommal. Egy öregembert már nem tudsz átrefolmálni, és jogod sincs hozzá, mivel gondolom az ő háza, Menjetek külön, és ott már le tudjátok fektetni a közös szabályaitokat.
2013. dec. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
A ház nem apósomé, hanem anyósom anyjának a férjéé volt aki nem anyósom apja. A szabályokat arra értettem, hogy ki mit csinál. Napi 12 órát dolgozom plusz utazás, hulla leszek mire hazaérek.
2013. dec. 22. 17:29
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Értem, de nem értem, hogy az albérlet miért nem opció? Sokkal egészségesebb mint együtt lakni az apóssal.
2013. dec. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Albérletbe nem tudunk menni és a párom nem is akar.
2013. dec. 22. 17:38
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tudtok?
2013. dec. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a nagyobb gond, hogy a párja nem is akar... Egy felnőtt ember miért nem akar saját életet élni?
2013. dec. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Mert nincs annyi pénzünk és a párom amúgy sem akar.

De nem is erre vonatkozik a kérdésem! Nem szeretném, ha kihasználnának?

2013. dec. 22. 17:52
 19/36 anonim ***** válasza:
80%
Hát akkor fektsd le az elején a szabályokat, hogy mit csinálsz, mit nem csinálsz és ők mit csinálnak. Csak így lehet. De sok jóra ne számíts..
2013. dec. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akar albérletbe menni? Nem szeretne veled élni? Egyébként próbáljátok megbeszélni ki mit vállal, mi lesz a dolga. Jobb lenne a legelső naptól tudatosítani a férjedben, hogy mivel dolgozó nő vagy ezért neki is ki kell vennie a részét a házimunkából.
2013. dec. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!