Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ha együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha együtt vagyunk minden rendben, de ha nincs velem elkezdek agyalni?

Figyelt kérdés
A párommal 4 éve vagyunk együtt. Amikor együtt vagyunk minden rendben, boldog vagyok, szeretjük egymást. Viszont ha pár napig nem találkozunk, elkezdek agyalni, hogy régebben sok apróságban hazudott és beleképzelek mindenfélét, és már nem is tűnik olyan tökéletesnek az egész, elkezdenek apróságok zavarni benne, amiket felnagyítok. Ha pedig újra találkozunk ezek elillannak és újra minden rendben. Miért van ez? Hogy lehet ezt elkerülni?
2013. máj. 30. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Óó, velem ugyanez van, ha éppen kapcsolatban vagyok. Szóval, ha valaki tudja a választ, akkor én is figyelek. :)
2013. máj. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Mivel nem bízol benne.Teljesen normális.Hazudott többször is.
2013. máj. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a szitu én is kíváncsi vagyok miért lehet ez pedig tudomásom szerint nem kellene agyalnom . Amikor elkezdek agyalni inkább lekötöm magam valamivel hogy tereljem a gondolataimat .
2013. máj. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem csak erre gondolok, hanem kisebb dolgokra is. Pl. mit mondott nekem.. hogyan mondta.. hogyan csinálja a dolgait.. ami ha együtt vagyunk nem zavar és fel se tűnik. viszont ha egyedül vagyok gondolkozom rajta és egyből nem tetszik a dolog.
2013. máj. 30. 13:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Talán a bizalom hiánya.
2013. máj. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Én tudom a választ Lányok. Írjatok rám priviben, elmondom a titkos megoldást.
2013. máj. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Az én barátnőm is így csalt meg, igaz, az távkapcsolat is volt.
2013. máj. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

pf...egyrészt keressetek hobbit, másrészt a gond leginkább az hogy ezeket nem beszéltétek ki rendesen, vagy az akkori dühöt nem adtátok ki rendesen esetleg rajta nem láttátok eléggé a megbánást....

Egy olyan ügy ami kellő megtorlást kapott érzéseitek szerint már nem motoszkál...

2013. máj. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
óóóó... azthittem csak nekem van ez a hülyeségem :\ fogalmam sincs miért van ez de nálam ugyanez van :\
2013. máj. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!