Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Karácsonyra használt hálóinget...

Karácsonyra használt hálóinget kaptam egy családtagtól. Mindig ilyesmit kapok. Nem értékes ajándékra vágyom, inkább adna egy mézeskalácsot amit tudom jó szívvel ad, de ez a nemtörődömség nagyon bántó. Én vagyok túl érzékeny?

Figyelt kérdés
Ő pénzt vár el minden évben mert "szüksége van rá".
2013. dec. 25. 16:59
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagy tul érzékeny. Lehpgkozelebb adj neki te is valami hasznaltat.
2013. dec. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy túlérzékeny!

Inkább ne adott volna semmit, csak köszöntsön fel, de azt szívből.

2013. dec. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
A használt hálóinget én férfiként is megértem hogy nem örülsz neki, kicsit olyan mint egy használt bugyi. Megértem amit írsz, én is inkább a mézes kalácsra szavaznék.
2013. dec. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
A használt hálóing egy kicsit durva... de szerintem nem szabad mutatni semmi negativ érzelmet, köszönd meg, és annyi! Viszont te se adj neki túl értékeset.
2013. dec. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
94%
omg...használt hálóing , miért nem b....aszod ki az utcára az ilyet,nem vagy köteles ilyennel egy fedél alatt élni.
2013. dec. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim válasza:
92%
Szerintem ez ultra gáz, nem csak egyszerűen butaság, hanem retteneteen bántó. Én nem értek egyet azzal, hogy ne fejezd ki felé, én azt hiszem megpróbálnám tapintatosan, de őszinte, nyílt egyenes komminikációval közölni vele a rossz érzést. Nem vagy te köteles állandóan jópofát vágni a hülyeséghez. Az én anyósom foylton több éve lejárt szavatosságú fűszereket hozott nekem még akkor is, amikor már terhes, meg szoptatós anyuka voltam, egészen addig, míg egyszer erőt vettem magamon és szóvá tettem. Nem esett jól neki, de megértette.
2013. dec. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
28%
Honnan tudod, hogy használt?
2013. dec. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Köszönd meg szépen,aztán a göncöt dobd ki a fenébe!Máskor te is hasonló kaliberű ajándékkal rukkolj elő,az elég jó célzás.
2013. dec. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Azert ez tenyleg kemeny... Mit hitt hogy majd nem tunik fel?
2013. dec. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat! Azóta is ezen rágódom, mert tudom, hogy nem az értéke számít, hanem a szándék, de ez a maximális érdektelenség jele volt.

A cimkéje a nyakánál: már lekopott az felirat a sok mosástól. Tisztára elnyűtt.egyértelműen használt.

az anyósom "ajándéka" volt, mindig turkál valamit, de ez most erős volt.

2013. dec. 25. 17:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!