Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lepjek tul rajta, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lepjek tul rajta, h megcsaltak es kidobtak, mint egy hasznalt ruhat?!

Figyelt kérdés
Pedig mindenem odaadtam...
2013. okt. 28. 18:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha nő vagy sird ki magad alaposan ha férfi idd le magad :D
2013. okt. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az ember nem mindig azt kapja, amit megérdemel. Ezen túl kell lendülnöd bármennyire is fájdalmas. Egy darabig biztos nagyon fog fájni, majd enyhül és egyszer csak azt veszed észre, hogy készen állsz egy új kapcsolatra.
2013. okt. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
ezen csak az idő segít. jó sok idő... és idővel egy új férfi, akibe beleszeretsz.
2013. okt. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Amikor összejöttél vele, már csak a szakítás következhetett. Mint amikor megszületik az ember, már csak a halál vár rá. Mindennek van kezdete és vége. Ha szakított veled, azt jelenti hogy nem hozzád való, pláne ha megcsalt. Ha nem most csalt volna meg, akkor megteszi később. Ha nem derül ki, még nagyobb fájdalom lett volna. Szóval jobbat érdemelsz, jobbat is kapsz, ergo boldogabb leszel. Így fogd fel.
2013. okt. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Ne aggódj majd idővel elmúlik teljesen ez az érzés. Én már csak tudom! Idővel átalakul az érzésed és ha még továbbra is értetlenül állsz a dolog előtt már el tudod fogadni, aztán majd egyszer eljutsz oda, hogy már teljesen semleges lesz a számodra. Nekem jó 2 év kellett. Sokat sírtam, tanultam az esetből!!!
2013. okt. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
No vagyok es a ferjem csalt meg.27vagyok
2013. okt. 28. 19:08
 7/14 anonim ***** válasza:
Ritka nagy ba*** lehet :( nagyon nehéz lehet most neked, "az idő begyógyítja a sebeket" próbàlj túllépni rajta.találni fogsz egy rendes embert aki majd megbecsül! Kitartàs!
2013. okt. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Fiatal vagy még, előtted az élet, idővel biztosan megtalálod majd azt a férfit, aki mellett boldog lehetsz és aki megbecsül!:) Türelmesnek kell lenni, de megéri.;)
2013. okt. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Holiday című filmet. Abban is Kate Winslet karakterét figyeld. Ilyen lelkiállapot gyógyítására való :)

Légy erős, egyébként is jobbat érdemelsz!

2013. okt. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez így oké!Előbb tanultad meg az elválást,mint a az öszzebútórozást.Így már ügyesebb leszel!Semmi para,kicsit fáj,de erősebb leszel!
2013. okt. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!