Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan anyósról aki a dolgozó nagy fiát amikor nincs itthon mindenféle szemétládának elhordja de amikor jön a villanyszámla kisfiam kifizeted? Náluk lakunk szerintem ez undoritó alig várom hogy elköltözzünk innen .

Figyelt kérdés
2013. dec. 28. 12:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem ez a normalis, hogy ha ott laktok, beszalltok a kiadasokba. Vagy szerinted anyosnak kene titeket eltartani?
2013. dec. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Itt nem a pénzről van szó hanem hogy legalább ne ócsárolná a saját fiát
2013. dec. 28. 13:00
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

Gondolom te is csak itt szidod anyóst, neki nem mondod meg a véleményed mert kirakna mint macskát @... .

Amikor odaköltöztèl tudtad milyen anyós(gondolom én. ..), igy nem meglepő a viselkedése.

Amúgy ha a párodnak igu jó, akkor ne foglalkozz vele, ha nem jó akkor költözzön el.

2013. dec. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
*igy
2013. dec. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Azt lehet tudni, hogy milyen okból mondd rá ilyeneket?
2013. dec. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%

Azt mondják hogy a pasik olyan nőt választanak mint az anyuk hát ez rátok teljesen igaz.

Amúgy egy szoba albérleti dija minimum egy 20 as plussz rezsi, kaja, villanykörte, wc papir....

2013. dec. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

"Azt mondják hogy a pasik olyan nőt választanak mint az anyuk hát ez rátok teljesen igaz. "

Ez hülyeség.Környezetemben rengeteg ellenpéldát tudok rámondani.

Én is hallottam, hogy a lányok meg olyan párt választanak maguknak, mint amilyen az apjuk volt, vagy a családban a férfi szereplő.

Na már most nekem apukám meghalt kis koromban, a nevelőapám egy piás ingyenélő, aki verekszik. Ahhoz képest én egyszer sem választottam magamnak ilyen párt.

2013. dec. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én pont az ellentetje vagyok a párom anyjának kicsit csendesebb de aranyos :)

Az anyos meg mindenbe belekötö tipus igaz meghalt a férje 4 éve és nem könnyű neki de akkor se rajtunk csapodjon minden

2013. dec. 29. 09:20
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

Neked szidja a saját fiát?

Elég durva...

Neki meg (talán) téged? - ezt azért beszéld meg a pároddal

2013. dec. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 f.jános válasza:
már bocsi hogy ezt mondom de ez egy kicsit szégyen
2014. jan. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!