Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek el lehet azt...

Szerintetek el lehet azt tűrni, ha egy férfi megüti a feleségét? Például, ha a veszekedéseket a feleség kezdi az anyósból?

Figyelt kérdés

2014. jan. 5. 21:10
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem egyik félnek sincs joga megütni a másikat. Mindegy, hogy ki kezdte a vitát, és mi volt a téma.

De az tény, hogy kiprovokálni sem túl szép… Pl. ha az anyósról vitatkoztatok, és szidtad az anyját, minta bokrot, akkor nem csoda, ha lekever egyet.

Hogy mit tűrsz el, meddig mehet el, azt neked kell eldönteni.

2014. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
90%

Ez megint egy erősen provokatív, vita szítására írott kérdés...


Egyébként pedig az a véleményem, hogy se az nem tűrhető, hogy a férj megüti a feleségét, sem az, hogy a feleség a férjét, de: az én anyám nem az anyósod, de ha szidnád, tőlem kapnál akkorát, hogy a fal adja a másikat.

(N)

2014. jan. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Igen, hibás vagyok, azt tudom, csak az a baj, hogy az idegeimet már nem tudom irányítani. Az anyósom gyógyszereken él, mert szó szerint gyagyás, és ha nem szedi a gyógyszereket megbolondul. És olyankor olyanokat tesz, ami szégyen, úgy tesz, mintha ő is a fia felesége lenne. A múltban még lesett is minket, mikor szeretkeztünk, és bárhova mentünk, követett minket. Sajnos ezek a dolgok az agyamra mentek, és sokszor kitörnek belőlem. Ezeket leszámítva a férjemmel imádjuk egymást, és a 2éves lányunkat. Nem tudom, mit tegyek, hogy ne törjön rám ez az idegroham az anyós miatt.
2014. jan. 5. 22:00
 14/38 anonim ***** válasza:
Együtt éltek anyóssal?
2014. jan. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
49%

Idegrohamok ellen szedj B6-vitamint (de viccen kívül).

Ha anyóssal éltek, és ennyire nem bírod elviselni, a költözésen kívül nincs más megoldás.

Azt nem írtad, párod mit szól ezekhez az akcióihoz?

2014. jan. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
igen, együtt élünk vele. És az a legrosszabb, hogy nincs rá mód, hogy elmenjünk innen. Volt olyan is, hogy Pestre utaztunk, hogy munkába tudjunk állni, és anyós azonnal megbolondult, és az ismerősöknek azt kiabálta, hogy én elvettem a fiát, holott a másik fia mellette volt. A furcsaság az, hogy a másij 3fiát hidegen hagyja.
2014. jan. 5. 22:11
 17/38 A kérdező kommentje:
Ja és a férjem, csak annyit mond, hogy ezeket azér csinálta az anyu, mert bolond volt, de mostmár nem csinálja, mert szedi a bogyókat. Pedig ez nem így van. Anyósom megbolondul, ha a férjem nincs mellette, neki csak ő kell. Hogy lehet így élni? A férjem haláláig mellette kell legyen, mert ha nem, megbolondul.
2014. jan. 5. 22:21
 18/38 anonim ***** válasza:
95%

f..sznak költöztél oda, de komolyan........

egyébként én rögtön szakítanék/elválnék ha megütne, dehát ha te el tudod viselni, hogy sz..rba vagy nézve és megalázva akkor tűrj :D

2014. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket! A válaszokat is megfontolva mostmár igazán elgondolkodom azon, hogy mit tegyek.
2014. jan. 5. 22:32
 20/38 anonim ***** válasza:
93%
Pedig a férjednek el kell döntenie, hogy hátralévő életét veletek vagy az anyjával akarja eltölteni.
2014. jan. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!