Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek el lehet azt...

Szerintetek el lehet azt tűrni, ha egy férfi megüti a feleségét? Például, ha a veszekedéseket a feleség kezdi az anyósból?

Figyelt kérdés

2014. jan. 5. 21:10
1 2 3 4
 31/38 anonim válasza:
Soha nem szabad elturni! TAPASZTALAT! fiatal letemre 4 evig voltam ilyen kapcsolatban, mire ki tudtam vergodni belole. Most van 1 parom akit imadok a tenyeren hordoz, nem adnam semmiert es senkiert. Jobb ha befejezed ezt a kapcsolatott, meglasd utadba sodorja az elet az igazit !
2014. jan. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Értem erzsebet, és gyermeked nem született a rossz kapcsolatodból?
2014. jan. 8. 12:51
 33/38 anonim válasza:
Végigolvastam a válaszokat, és nagyon különös a helyzet, de nem újdonság. Sajnos talán a legtöbb kapcsolatban előfordul olyan, hogy az anyós megnehezíti egy pár életét. Abból a szempontból igaza van a férjednek, hogy akkor is csak az anyja, bárhogy veszekedsz vele, nem fog máshogy nézni rá. Viszont az, hogy megver miatta, az már nem járja. Nem férfi az, aki kezet mer emelni egy nőre, akármekkora is legyen a feszültség. Ha szoros a kapcsolat, akkor talán egyszer meg lehet bocsátani, többször nem. Ami pedig a többit illeti, a férjednek melletted kellene állnia. Van egy közös gyereketek, egy család vagytok, külön kellene élnetek. A saját családodat tényleg ne vond bele, mert abból még nagyon konfliktusok keletkezhetnének. Ha az anyósod ennyire beteg (és amiket leírtál, nekem már csak a gondolatától görcsbe állt a gyomrom), akkor ne haragudj meg, de kórházban a helye, a férjed meg annyiszor látogathatja, ahányszor akarja, de téged és a gyereket ne tegyen tönkre. Egyet mondok neked, és nagyon figyelj erre, bár még csak pár éves a gyerek, mindig ő fogja megjárni. Ha férjeddel nem tudsz dűlőre jutni, azt tanácsolom, a gyereked legyen a fő szempont, ne ebbe kelljen belenőnie. Most még kicsi, ha időben lépsz, talán nem is fog rá emlékezni. Ha sokáig halasztod, az az egész életére ki fog hatni.
2014. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
Bocsánat egy-két elírásomért, csak már késő van, fárad a szemem... (az előző voltam)
2014. jan. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ez az utolsó válasz nagyon meghatott, mert olyan okos szavakat írtál. Azon leszek, hogy külön éljünk a férjemmel együtt, és ha ott is folytatódni fognak a viták, akkor örökre vége, mert valóban nem lehet így gyermeket nevelni. Nekem a lányom a legfontosabb a világon, és az ő nyugodtságáért, boldogságáért mindent megfogok tenni.
2014. jan. 9. 04:41
 36/38 anonim ***** válasza:
Ha egy kapcsolat eljutott arra a pontra, amikor tettlegességre kerülne sor, akkor le kell selejtezni a csajt! Nőt verni gyalázatos dolog!
2014. jan. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
Semmiképp ne tűrd el a fizikai bántalmazást. A saját és a gyermeked érdekében is. A gyerekbe beleivódik, amit otthon lát. Ha azt látja, hogy apu üti anyut, számára ezt fogja jelenteni a párkapcsolat. Ez rögzül, és ennek a jövőbeli következményei katasztrofálisak lehetnek.
2014. jan. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 Tanksapka21 válasza:
Ha kérsz még akár maradhatsz is, de inkább felejtős
2021. júl. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!