Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek el lehet azt...

Szerintetek el lehet azt tűrni, ha egy férfi megüti a feleségét? Például, ha a veszekedéseket a feleség kezdi az anyósból?

Figyelt kérdés

2014. jan. 5. 21:10
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
95%
Hát elég gáz a férjed...problémás. Nem elég, hogy anyuci bébiszittere, de még meg is üt. Ez utóbbi megbocsájthatatlan.
2014. jan. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

Hiába bolond az anyós, a férjednek kéne a talpára állni és helyrerakni. De szerintem a férjednek nagyon is kényelmes anyuci mellett és anyuci pici fiának lenni.

Az pedig nem elfogadható, hogy ver téged, teljesen mindegy, hogy milyen okból.

2014. jan. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el a fenébe egy barátnődhöz pár napra, és adj ultimátumot a férjednek - megszabadul az anyjától (mármint elköltöztök tőle együtt) és elkezd tisztelni vagy indul a válás! Egyetlen férfinek sincs joga megütni egy nőt, hacsak nem a nő kezdett el "verekedni".
2014. jan. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nemtől függetlenül megütni valakit max. önvédelem esetén jogos, tehát NEM.

Ha meg az anyósnak tényleg kibírhatatlan a viselkedése, akkor a kedves férj álljon már a felesége mellé, vagy váljon el, aztán vegye feleségül az anyját. De ha a feleség tényleg eltúlozza, akkor sem ez a megoldás, nem állatok vagyunk... (már aki, persze).

2014. jan. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek. Szerintem is jó volna külön tőle. Nekem már elegem van az anyjából, ő meg sajnálja, mondván, hogy akármilyen is, neki akkoris az anyja. Fogom a lányom és megyek, ő meg csak lakjon az anyjával.
2014. jan. 6. 06:25
 26/38 anonim ***** válasza:

A kérdésedre válaszolva, szerintem semmilyen indokkal nem lehet eltűrni. Ha a férjem egyszer megütne, nagyon elgondolkodnék, hogy mit is keresek mellette. (ha egy alkalom van, lesz következő is). Na én maximum a második alkalommal költöznék.

Az előzményeket olvasva pedig nem kérdés. Ha ráadásul az idegbeteg anyja miatt ütött meg, aki nagyjából tönkreteszi a kapcsolatotokat, és még ezek után is őt védi, akkor szerintem itt már nincs mit tenni. Sajnálom, de a párod ugyanolyan dilis, mint az anyja, ha szerinte ez így normális.

Van hová menned? El tudod látni egyedül a kétéves gyerkőcöt? Szüleid tudnak támogatni?

2014. jan. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Nem. Nem létezik elfogadható indok arra, ha kezet emel egy férfi egy nőre... Teljesen mindegy, mekkora idióta a nő. Ha az, akkor ott kell hagyni, amíg észbe nem kap...stb...de nem megütni!
2014. jan. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Itt több probléma is van... a férjnek le kéne végre szakadni az anyjáról, vagy a testvéreket kéne hívni, hogy segítsenek.

A feleségnek nem kéne ennyire fújnia a dolgot, ha elege van költözzön külön, míg az ura meg nem oldja az anyós dolgot. Ez még nem egyenlő a válással.


A férj helyében nem megütni kell, hanem egy tál hideg vízzel lenyugtatni az asszonyt, az nem erőszak, de mégis elég sokkoló, ahhoz, hogy a másik észbe kapjon.


Én ennyitől még nem válnék, de egy beszélgetés keretében elmondanám, hogy ez így nem állapot, és ha közös életet szeretne, akkor csinálja úgy, hogy mindenkinek jó legyen. De ezt is csak azután, ha bocsánatot kért a pofonért.

2014. jan. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
sajnos a költözésemmel is gondok vannak, mert a szüleim is szegény körülmények között élnek. Van egy öcsém, aki még velük él bár már felnőtt. sajnos még nem sikerült a házat úgy megcsinálniuk, hogy több helyiséges legyen. Szép a ház belül, nincs vele gond, csak mindhárman egy helyiségben élnek. Ők nagyon jó szülők, de szerintem még a legjobb emberek közt is viták kerekednek, ha sokan vannak. Annyira el vagyok keseredve :( Olyan tanácstalan vagyok...
2014. jan. 6. 11:21
 30/38 anonim ***** válasza:
Akkor költözz albérletbe a gyerekkel.Beadod bölcsibe, elmész dolgozni, és akkor el tudsz menni. A szüleidhez ilyen esetbe ne menj, mert akkor ott ugyanaz lenne a helyzet mint anyósodnál. Saját életet kéne kezdeni. Ti 3an vagytok egy család, ezt a férjedben is tudatosítani kéne.
2014. jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!