Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi van akkor, ha após úgy...

Mi van akkor, ha após úgy bosszantja a menyet-bár ezzel a fiának is árt. , hogy már most szándékosan azt csinálja, hogy a középső ujját nyújtogatja az 1 éves babának, és csúnya szavakat mond, és viccelődik nekünk, hogy elrontja a gyereket?

Figyelt kérdés
Főleg akkor éleződik ki a helyzet,ha iszik. Már túl sok mindenért szóltam,főleg anyósnak,és a végén mindig én kapom meg,hogy mindenen megsértődök.Félek,hogy nemcsak akkor fognak bosszantani ezekkel a helyzetekkel,ha a párom éppen nincsen ott abban a szituációban én meg igen,hanem akkor is,ha rájuk bízom a gyereket,hogy éppen milyen rossz dolgot tanult tőlük..

2014. jan. 8. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek normálisok??Nem gondolnám..Iszik??Már 2 ok,amiért sosem hagynám ott a gyereket..Szegényke..csak te mentheted meg az ilyen emberektől,ne hagyd,h azt csináljanak a gyerekeddel,amit akarnak..milyen primitívek
2014. jan. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát,azért nem részegedik le:),csak ha ünnep van,akkor olyankor bátrabb..nekem ezek a szituk nem viccesek,csak neki..
2014. jan. 8. 14:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor jönnék el onnan,és kész.Vagy ha ők vannak nálunk,akkor vagy visszafogja magát vagy kitessékelem az ajtón.
2014. jan. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt a férjemnek kell megtennie...
2014. jan. 8. 14:33
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon primitív dolog, hogyha valaki direktben csúnya szavakra tanít egy gyereket. Szerintem ezt ne hagyjátok! Nyomatékosan mondjátok meg neki a férjeddel, hogy ne beszéljen csúnyán a gyerek előtt, különben nem viszitek oda többet.
2014. jan. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!