Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom mindent amit mi...

A párom mindent amit mi megbeszélünk megoszt az anyjával. Mit tegyek, hogy leállitsam?

Figyelt kérdés
Mi megbeszélünk vlmit a párommal, mondjuk, hogy orvoshoz visz engem, vagy valahova,akkor rögtön szalad az anyjához, az meg pletykás, mert már a küldöldön élö sogornöm is tud a dolgokro..Mondtam szép a páromnak, hogy jo lenne, ha ez köztünk maradna,nem akarom, hogy nonstop amit megbeszélek vele külföldröl halljam vissza..Kezd elegem lenni, hogy örökké meg kell kérnem öt arra, hogy hallgasson, és akkor sem biztos, hogy hallgat..anyosék sajnos mellettünk laknak, egy udvar az egész..tehát semmi intim szférám nem tud igy maradni..Valaki van/volt hasonlo helyzetben? Mit tegyek?Nincs köze a anyosnak mindehez ami velem történik..

2014. jan. 24. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

Végülis a gyereke élete, amibe te is beletartozol. A gond, hogy visszamondja anyós, talán a sógornőd is megkérdezi, mi van veletek, akkor mit mondjon anyós, hogy nem tud rólatok semmit?

A család ezzel jár, pláne, ha közeli. Ha nem szól bele a dolgokba, sajnos nyelni kell. Ha beleszól, akkor léphetsz. Te nem mesélsz semmit anyádnak a férjedről?

2014. jan. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
na mintha én írtam volna ki. Az még TALÁN nem is lenne gond ha megosztja az anyjával de akkor lgalább anyós tudja megállni hogy nem kürtöl minden világgá. Megkérheted a férjed hogy hagyja abba amit vagy megfogad vagy nem (valószínűleg nem) és arra is hogy akkor már kérje meg anyóst hogy ő tudjon hallgatni, végső soron megkérheted anyóst. De ebből úgy is te jössz majd ki rosszul hogy meg akarod szabdni hogy mit beszélhet a férjed a saját anyjával
2014. jan. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vannak olyan dolgok, amiket már én sem osztok meg az édesanyámmal, mert az már rá nem tartozik..maximum ami éppen velem kapcsolatos azt megosztom..de ami "közös" dolog, azokat nem osztom meg, hacsak nekik nincs közük hozzá..vagy tanácstalan vagyok..de kettönk magánéletét szentnek tartom! anyos meg kiváncsi, folyton mindenbe kotnyeleskedik! nem szép igy ahogy leirom, tudom..de sajnos ez van..
2014. jan. 24. 12:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy ne tegye.
2014. jan. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!