Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak, hogy leallitsam...

Mit csinaljak, hogy leallitsam anyosomat?

Figyelt kérdés

Az a tortenetem,hogy itt elunk kb 3 honapja a baratom szuleinel.En magyar allampolgar vagok,o pedig spanyol.A nyelvet csak csak megertem,beszelni eleg jol beszelek.

Nem is ez a bibi.Epp munkat keresek,amit valljuk be eleg nehez kapni mostansag,beadtam az oneletrajzom 8 helyre,most mar csak varnom kell.Anyosom megorjit.Sokat segitek neki a haztartasban,hisz egesz nap itthon vagyok,szinte minden nap takaritok,meg egyutt fozunk napi rendszeresseggel.Jol megvagyunk csak ugy erzem,hogy minden aron dolgozni kuldene.Olyan helyre is beiratna ahol en tuti nem ereznem jol magam.Tehetek en arrol,hogy nem hivnak ahova en jeletkeztem? (kavezok,ruhasuzletek,aruhazak).Azert jelentkeztem ezekre a helyekre,mert itt a tokeletes nyelvtudas nem alapkovetelmeny.Minden nap kitalal valamit,hogy hova mehetnek.nekem itt minden uj,az emberek,a varos,a nyelv...,nem minden hova mennek el nyugodtan dolgozni.A baratom eleg jol keress,lakasra gyujtunk,remeljuk a nyaron mar venni is fogunk egyet,en is szeretnek segiteni a penz dolgaban,de egyszeruen annyira eroszakos anyosom,hogy a vegen ki tudja hol fogok kikotni,milyen munkahelyen.nem a munkatol felek,hanem a nyelvismerettol.

Ugy erzem,hogy utban vagyok,vagy mi.Anyosom szereti a penzt,tudom,hogy azt akarja,hogy en is besegitsek a parom keresetebe,de elegem van abbol ,hogy mindenbe beleoszol.De amig itt lakunk nem is lesz ez maskent.

mit tegyek,hogy leszalljon rolam? (nem is beszelve arrol,hogy van ,hogy kiadja a munkat,torold le a port,mossal fel,felkellene porszivozni,mosd le a teraszt,nem akarod latni,hogy hogy kell csinalni ezt a kajat?)..tehat minden!!!!!!


2009. ápr. 23. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hotelba nem akarsz elmenni dolgozni?

Sok anyos ilyen, o megvaltozni nem fog, neked kell turnod.

Legyel azon, hogy minel elobb elmehess dolgozni, es foleg azert fontos ez, hogy minel elobb elkoltozhessetek tole!

O ugy gondolja, hogy eloskodsz naluk, sokszor van ez igy.

Kulonben hova akar elkuldeni dolgozni teged, ahova te nem mennel szivesen? Milyen munkak ezek?

Hol eltek amugy, Spanyolorszagban?

En tuti 1000-el keresnek munkat, es elvallnek valamit csak azert is, hogy emberek kozott legyek, legyen penzem, es ne a "mamat" kerulgessem egesz nap. Eleg megalazo igy neked, nem?

2009. ápr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a hotel érdekes munkaheyl. 4 évet huztam le ott.

más világ

2009. ápr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hotelben nem dolgoztam meg,meselnetek nekem,akinek mar tobb tapasztalata van?

Amugy igen Spanyolorszagban elunk,Barcelonaban,nem belvaros,hanem kul.

Most peldaul egy gyarba akar elkuldeni,ahol csap par napot vagy hetet dolgoznek,mert most a valsag miatt ez igy megy.Aztan egy etre haza es talan napok mulva kuldenek mas helyre,tehat nem lenne egy alando munkahelyem,hanem allandoan szaladnom kellene.

masik pl,hogy apolonokent vegeztem otthon,szeretnek en is elhelyezkedni benne,de meg nem tudok,es nem is mernek belevagni.Sokat felejtettem es nem beszelem meg ertem ugy a nyelvet.

2009. ápr. 24. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!