Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Önző vagyok ezért szerintetek?

Önző vagyok ezért szerintetek?

Figyelt kérdés
A párommal össze fogunk költözni hamarosan, és gyereket is szeretnénk de mondta, hogy az anyjának majd mindig adni akar valamennyi pénzt mert magában nem igazán tudná magát eltartani. Ráadásul az anyja pár hónapja nem is dolgozik. Elég dühös vagyok ez miatt a dolog miatt félek, hogy nagyon összeveszek majd vele.

2014. febr. 14. 16:21
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
66%

Csak balhézzál nyugodtan.

Úgy költözöl vele össze, hogy tisztában vagy a családi problémáival.

Vagy elfogadod, vagy nem költözöl vele össze.


Más választás nincs, mert ha a párod tisztességes ember, akkor nem hagyja magára az édesanyját.


Ha így gondolkozol, balhézol emiatt, s megéred az öregkort (az ilyen önző, gonosz emberek általában tovább élnek), akkor vissza fogod kapni a saját gyerekedtől, mert ezt a mentalitást fogod átadni neki.

2014. febr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
89%
Keves az informacio. Az anyukaja amugy rendes, nem iszik meg ilyenek? Van partnere? Kivel el? Neked van munkad? Mennyit akar neki adni?
2014. febr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
86%

Ha lesz annyi bevételetek, hogy nem fog hiányoznio a családi kasszából a pénz, akkor hadd támogassa az anyját.

Gondolom, fordított esetben te is támogatnád az anyádat, és ha ez nem tetszenne a párodnak, akkor még ő lenne az önző dög.

Ha már összeköltözést és gyerekeket terveztek, akkor gondolom mélyebb a kapcsolatotok annál, mintsem, hogy ezért elhagyd őt. De ha rágod a fülét, és veszkszel vele ezért, akkor csak azt fogod elérni, hogy hazudni fog és titokban pénzeli az anyját. Rosszabb esetben ő hagy el téged.

2014. febr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
72%

Amikor erre gondolsz, jusson eszedbe, hogy mi történne akkor, ha a saját édesanyád kerülne ilyen helyzetbe.


Nem tudom ugyan, hogy miért nem dolgozik az anyukája pár hónapja, de a mai gyakorlatban nem biztos, hogy ez az ő hibája. Mivel már nem fiatal, nem sok esélye van hamar elhelyezkedni.

Szerintem légy türelmes, és a szitut vetítsd ki a saját anyukádra. Mit gondolnál a párodról, ha felháborodna amiért segíteni akarsz neki?

2014. febr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Épp ezaz, hogy elég gyakran iszik az anyja, keres munkát de még nem talált, magába él vagyis még a párommal mig össze nem költözünk. Én dolgozok meg párom is
2014. febr. 14. 16:29
 6/34 anonim ***** válasza:
66%
ezért nem kellene hisztizned, természetes dolog, hogy a párod támogatni akarja az anyját. Én lány vagyok, és a párod helyében én is ezt tenném.
2014. febr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
32%
Nem hiszem, hogy önző vagy, de szerintem olyan embert kellene választanod, akinek a szüleinek nincsenek anyagi gondjai.
2014. febr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk ez nem volt vitatéma. Anyósom nyugdíjas de kevés nyugdíjat kap A férjem amióta dolgozik támogatja anyagilag. Ha nem segítenénk neki, már az utcán élne, mert vagy eszik vagy a számláit fizeti. Én is szívesen segítek neki, mert megérdemli. Jó asszony ő, csak hát közalkalmazotti ápolónőként nem keresett jól amikor dolgozott, és neki is magas a villany, gáz számlája mint bárki másnak.
2014. febr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
83%
Az én édesanyám nagyon rendes, mindig segített ha tudott, de ha úgy alakul,hogy megszorul anyagilag mi mindig segítünk neki,és a férjem mindig az első aki felajánlja a segítségét.
2014. febr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Lehet azért is ellenzem ennyire mert iszik meg amúgy is bunkó volt velem mindig.
2014. febr. 14. 16:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!