Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi legyen az anyóssal?

Mi legyen az anyóssal?

Figyelt kérdés
Párommal össze akarunk költözni ketten, de az anyjával akkor nem tudom mi lesz mert már több mint egy éve a párom tartja el nem hajlandó dolgozni.

2014. febr. 23. 12:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Pumpolni fogja a fiát! Velünk is így volt. 2 év után költöztünk össze és az anyuka nem tudott megélni a rokkant nyugdíjából, pedig eljárt még takarítani is. Senki nem értette mi lehet a gond, mert a rezsijét is a párom fizette. Aztán kiderült, hogy folyamatosan tolta a pénzt a párom húgának akinek nem volt kedve dolgozni ezért 26 éves korára már 2 gyerekes anyuka volt, egy részeges férjjel.
2014. febr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Mondd meg a párodnak, hogy addig nem költözöl vele össze, amíg nem rendezi a dolgait az anyukájával. Ezt neki kell megoldani, az ő anyja, ő neki kéne hatni rá, hogy dolgozzon, stb.

Ne menj bele abba, hogy a nyakatokba vegyétek! Mindig gond lesz belőle!

Természetesen, ha idős, beteg, ápolásra szorul, akkor más a helyzet, de úgy vettem ki a szavaidból, hogy tudna dolgozni, csak nem akar.

2014. febr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Vagy kirúgja anyukát végre és éltek boldogan, vagy megvárhatod a jó mama halálát. Kb. ennyi a lehetőség.
2014. febr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
1%
#1 minek off olsz? -....-
2014. febr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nincs semmi baja, csak egyszerűen nincs kedve dolgozni, még csak 47 éves.
2014. febr. 23. 12:29
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
#4: Nem off. Hanem tapasztalatot osztottam meg, ami abszolút kapcsolódott a témához!
2014. febr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A családi kötelékeket elszakítani nemigen lehet, meg nem is érdemes. Viszont a legtöbb esetben az a legjobb, ha olyan élethelyzetet teremt az ember, amikor a másik rákényszeredik az "önállósodásra", a munkára, mert csak így teljesül az a közhelyes megállapítás, hogy segíts magadon és az isten is megsegít.
2014. febr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem vagytok kötelesek egy ingyenélővel összebútorozni, így ha a kedves mamának nem tetszik a szitu, akkor mehet meló után nézhet.

Nehogy már ti tartsátok el a kényelmes kis seggét! -.-"

2014. febr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

ha nem lesz aki eltartsa, akkor majd felemeli a kis popóját.


szégyen-nem szégyen, én a huszonéveim elején voltam belekényelmesedve a posványba. anyám jóformán eltartott, pedig volt érettségim, szakmám, és korábban már dolgoztam is részmunkaidőben.

egy idő után megelégelte hogy otthon tespedek, nem töröm magam állás után különösebben. elzárta a pénzcsapot, én pedig hipp-hopp találtam is munkát. azóta pedig el sem tudom képzelni az életemet anélkül hogy ne dolgoznék. hidd el, ha az ember rákényszerül hogy eltartsa magát, akkor van benne annyi életösztön hogy nem hal éhen önszántából.

2014. febr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7%
De biz ám,47 évesen minden sarkon elkapják gyere ide dolgozni.Még fiatalok sem kellenek nem 47éves
2014. febr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!