Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért meglepő az, hogy egy 37...

Miért meglepő az, hogy egy 37 éves nő már nem akar szülővel élni?

Figyelt kérdés
A párom ezt nem bírja felfogni.Az anyjánál lakunk,ahova azért költöztünk mert elvárta,hogy ne legyen egyedül.
2014. márc. 28. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Úgy tűnik, kifogtál egy tipikus tankönyvi "anyuci pici fiát", ráadásul bele is mentél a költözésbe. Hiba volt... Tudom, hogy 37 évesen nem egyszerű már új párt találni, de csak azt tudom javasolni, hogy menekülj.
2014. márc. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
szerintem is menekülj. de én se győzök csodálkozni azon, hogy mennyien furcsállják, hogy nem akarnék szülői házba költözni, ha hazaköltöznék (külföldön lakom, 38 vagyok). alapban nincs egy meleg családi légkörünk, de ha lenne is, nem értem, ez miért olyan fura.
2014. márc. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Felejtsük már el ezt a 37 évesen nem lehet párt találni dumát. Tele a világ elvált férfiakkal, hiszen minden 2. házasság válással végződik. A hiedelemmel szemben a legtöbb érett pasi nem a lányát akarja párjául, hanem egy felnőtt nőt, akivel nem kell újból lejátszani a huszonéves hisztiket.
2014. márc. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Költözz.
2014. márc. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Jövő héten nézek lakást.A párom azt mindja ő marad anyucival.
2014. márc. 31. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!