Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Lanyok ti hogy alltok az...

Lanyok ti hogy alltok az anyos jeloltel?

Figyelt kérdés
Nekem nem valami fenyes a viszonyom vele..:s

2014. ápr. 7. 17:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
nekem tűrhető a viszony bár neki is vannak rossz napjai már vágyunk saját lakásba
2014. ápr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Másfél éve vagyok együtt a barátommal, azóta ismerem az anyukáját is. Két nagyobb vitánk volt, ami után bocsánatot is kért, mert nagyon csúnyán beszélt velem ok nélkül.

Egyébként ritkán találkozunk, olyankor normális. De biztos vagyok benne, hogy a hátam mögött elhord mindennek.

2014. ápr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajom vele. Főzni ugyan nem nagyon tud, vagyis inkább nem figyel oda rá, de azért meg lehet enni.

Mondjuk én havonta egyszer találkozom vele, akkor az egész hétvégét náluk töltjük.

150 km-re lakik :D

2014. ápr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

huha, én megőrülnék, hogyha egész hétvégéket kéne az anyosommal tölteni.

nincs vele semmi gond, de jobb az, ha nem találkozunk tul sürün :D bár nem is tudnánk...mert 1500km-re van :D

2014. ápr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Mondhatom akkor h ti szerencsesek vagytok! :) Az en anyos jeloltem minden aron szet akar valasztani kettonket...egyik nap olvastam a baratom telefonjaban amit irt az anyos jelolt. Leirom neketk,kivancsi vagyok a velemenyetekre! "Elfogod rontani az egesz eleted,hanyoszor kertelek mar szepen h fejezd be vele. Ez megfog fogni teged majd meglatod,te csak egy parti vagy szamara." ez lenne az. Lassan mar ket eve hogy egyutt vagyunk a parommal,takaritok,fozok neki mire haza er a munkabol es megis en vagyok a rossz..:/ nemertem miert nem bir elviselni az anyja...
2014. ápr. 7. 17:47
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Sok éve meghalt, úgyhogy nem ismerem! :(
2014. ápr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nagyon jó viszonyunk van. Mondhatni a lányának tekint. :)

Sajnálom a te helyzeted:/

2014. ápr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Barmit is csinalok o nem ertekeli...
2014. ápr. 7. 17:57
 9/24 anonim ***** válasza:
67%

#5 olyan féltékenynek tűnik, mintha ő akarna ...ni a fiával.

közöld vele, hogy márpedig te vagy a párja és nem ő.


amúgy nálunk a kapcsolat olyan segítőkész udvariskodási formulákban kimerül mert alig találkozunk a távolság miatt. de ő pártol engem, olyan öreg néne őzikéje típus

2014. ápr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nemtudok hogy viszonyulni hozza,beszelgetesbe nem kezd velem,ha jon latogatoba levegonek nez...nemtudok mit csinalni,ezek tan mar nemis jon hogy talalkozzak vele,hihetetlen egy noszemely..
2014. ápr. 7. 18:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!