Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tinédzser lányok, ti mennyire...

Tinédzser lányok, ti mennyire beszélitek meg a "lányos" dolgaitokat, tinédzserproblémákat a szüleitekkel?

Figyelt kérdés
Ez alatt a fiúügyeket és a fejlődéssel kapcsolatos dolgokat értem. (menstruáció,borotválkozás...)
2014. márc. 27. 21:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyukammal mindent megbeszelek :) Ugyanugy o is elmond mindent.
2014. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Fejlődés kérdéseket simán megbeszéltük, fiúügyeket már jóval kevésbé. Ilyen téren elég magamnakvaló voltam mindig is.
2014. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámmal mindig mindent megbeszélhetek. Elég közel állunk egymáshoz. Mindig számíthatok rá.
2014. márc. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat! (mindenkinek ment a zöldkéz )

Várok még további válaszokat is! :)

2014. márc. 27. 21:43
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én semmit nem tudok anyukámékkal megbeszélni ami ilyesmi téma. Ezek náluk tabuk, így a barátnők maradnak.
2014. márc. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
Én mindent megbeszélek anyuval, sőt a nagymamámmal is. :D :)
2014. márc. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire :D

egyszer mondtam,hogy megjött, meg egyszer,hogy vegyen borotvát. Nagyjából ennyi volt.

2014. márc. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
Mindent meg tudunk beszelni anyaval! Nekem o a legjobb baratnom. Pasiugyeket is mindig tudja,es tanacsot is ad. :)
2014. márc. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazából én nem vagyok olyan "anyuka pici lánya; anyukám a legjobb barátnőm" lány, így nem is beszélgetünk ilyenekről. Egyszer, amikor megjött nekem először, akkor beszéltük erről 10 percet, aztán annyiba maradt. A fiú ügyekbe sem bonyolódunk bele, a bátyám amikor szerelmes volt egy lányba, akkor ott beszélgettek erről mellettem, és az anyukám utána hozzám fordult, és megkérdezte, hogy "ugye én még nem vagyok cejejmesz" (igen, cejejmeszt mondott arra célozva, hogy remélik, hogy nem vitt magammal ez a ribis fiatalság) én meg mondtam neki, hogy valaki tetszik nekem, és mivel a memóriája nem éppen valami fényes, ezért amit kb. fél éve (vagy annyi se) mondtam neki, hogy ki az, és megint elmondtam. Erre azt kérdezte, hogy de ugye csak látásból... Mondtam, hogy ja...... összesen ennyi volt amit vele így megosztottam, és érdeklődött iránta. Én inkább a naplómnak mesélek a lányos dolgaimról, meg a legjobb barátnőmnek...
2014. márc. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pasi ügyekben még csak tanácsot sem tud adni, mert apu volt neki az első....... De jó neki.... Fogadjunk, hogy majd tétlenül fog engem nézni, amikor a jövendőbeli barátommal összevesznénk (már ha nem ismétlődik meg a történelem és ő lesz az igazi)és a húgához fog irányítani, mondván, hogy mint az ikrek...... Igaz, talán 1 éve valaki azt kérdezte tőle, hogy nem-e vagyok a húga, mert annyira hasonlítok rá..... Nos, lehet, hogy pasi ügyekben hozzá fordulok majd....
2014. márc. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!