Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Lányok, akik egyke fiúk...

Lányok, akik egyke fiúk barátnői/feleségei vagytok. A ti anyósotok hogy viselkedik veletek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 12. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeret, és nincsenek nagyobb konfliktusok köztünk szerencsére, pedig együtt élünk. Sokszor mondta már, hogy milyen jó hatással vagyok a fiára :) Egyikünk sem extrovertált, és kb. hasonlóak a főzési/takarítási szokásaink is, ami nem hátrány ilyenkor. Ami plusz, hogy egyikünk sem rest elismerni a másik érdemeit, ha arról van szó, és változtatni egyes szokásain, ha úgy látja, hogy a másik jobban csinálja.
2013. okt. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A férjem is egyke volt, és egyedül nevelte az anyósom. 25 évig éltünk együtt.

Soha nem volt komolyabb gondunk egymással. Ahogyan az első írta, minden dolgot megbeszéltünk, és hol én, hol ő alkalmazkodtunk a másikhoz.

Mindig kettőn áll a vásár.

2013. okt. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az exem egyke volt. Két évig voltunk együtt, az édesanyja abszolút befogadott. Sokszor beszélgettünk, jókat. Jófej volt mindig, igyekezett a kedvemre tenni. Nem volt a fiához nőve sosem.
2013. okt. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A házasságom előtt volt egy hosszú, komoly kapcsolatom egy egyke férfival. Az ő anyukája nagyon szeretett engem, szinte a lányaként bánt velem. A férjemnek van 2 testvére és az anyja nem szeret engem, de a férjemmel és a gyerekünkkel sem törődik.
2013. okt. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Sehogy. Engem még csak szakítás után mutattak be az "anyós jelöltnek". (Azt is véletlenül.)
2013. okt. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ó, hát akkor úgy tűnik csak én nyúltam bele a tutiba... : D
2013. okt. 15. 16:03
 7/10 anonim válasza:
100%
SZERINTEM ez attól is függ, van-e após a háznál. Nálunk nem volt, csak anyuci, nagymamuci meg a kicsi "fiuk"... Na én tudnék erről a szimbiózisról szépeket mesélni. Sokat küzdöttünk a férjemmel egymásért és a "szabadságáért". De mióta unoka született, azóta úgy ahogy elfogadnak...
2013. okt. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Alapvetoen nincs gond.

De h az egyetlen kicsi fia az en ferjem! Ezen nem jutunk tul. :/ hat ez van...

2013. okt. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ja igen, após az nincs a képben. :)

Csak van anyu meg az ő kis fia. Aki állítja, hogy ő aztán nem anyuci pici fia. Aztán meg de....

2013. okt. 16. 18:52
 10/10 Madáranyó válasza:
Hát nekem már mindenféle anyósjelöltem volt. Egy fiú-lányos anyuka: semmi probléma. Egy egykés anyuka apuka nélkül: jól kijöttünk. És az anyósom két fiúval férjjel: hát állandó mosolyszünet! Szóval csak azt akarom mondani anyósa válogatja, de ez nem attól van hogy egyke a párod!
2013. okt. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!